Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хора днес ми пристигна харда :

WD BLACK 1 TB

но в сайта пишеше ,че е CAVIAR BLACK  а сега като го разопаковах и вядях че пише(на тази снипка кадето пише CAVIAR BLACK на моя пише -->>) WD BLACK DEKSTOP HARD DRIVE , това едно и също ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши си модела в гугъла и ще ти се изясни..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хард дисковете на Western Digital вече са с нови названия

11 септември 2012 г.

Хард дисковете с 3,5- и 2,5-инчов формат на компанията Western Digital вече няма да се делят на фамилии Caviar Green, Caviar Blue и Caviar Black, тъй като названията на въпросните серии са променени (незначително, но все пак забележимо). Производителят не се е увличал в твърде много оригиналност, като вместо "Caviar" в наименованието на продуктите е сложила своите инициали. Така "синята" HDD серия на марката става WD Blue, "черната" - WD Black, а "зелената" - WD Green. Серията дискове за сървъри и мрежови хранилища, която се отличава с ярко-червената цветова схема на етикетите, се нарича WD Red още от дебюта си.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора днес ми пристигна харда :

WD BLACK 1 TB

но в сайта пишеше ,че е CAVIAR BLACK  а сега като го разопаковах и вядях че пише(на тази снипка кадето пише CAVIAR BLACK на моя пише -->>) WD BLACK DEKSTOP HARD DRIVE , това едно и също ли е ?

дано твоя да е безшумен и безпроблемен! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно пък WD  не съм забелязал да се славят с тишина. А за проблемите Божа работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.