Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели!

Значи не мога да реша какъв комп да си взема

И реших вие да ми помпгнете

Мойте предпочитаня са

Пс с 4гб рам и добра видеокарта

Бюджета ми е 540лв(малък е защото съм на 13)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи си заглавието, че темата ще ти бъде заключена.

А и раздела си объркал.

BB код:

Обща стойност - 541.43 лв. с ДДС Линк към количката http://nikem-bg.net/cart/51110p1r51962p1r46473p1r43848p1r50991p1r45553p1r46810p1rf.html 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на кирилица, че накрая едно наказание ще отнесеш :D 

Има безплатна опция като се обадят от Nikem за да потвърдиш поръчката им казваш да ти сглобят компютъра :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И след това си инсталираш Windows,  да не забравиш :) Ако не знаеш как, накарай някой друг, само че да ги разбира повече нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VipKokata, като че ли не ни стигат малоумните забележки към заглавията от модераторите, ами сега и ти даваш съвети и акъли за заглавията. Защо го правиш ?

Авторе, утре ще ти спретна една конфигурацийка, че сега ми се спи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

И на мен вече ми се спи :), но искам да попитам - специално за този процесор има ли смисъл паметта да е на 1600 MHz? Няколко пъти забелязвам такова нещо в предложения за различни конфигурации...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VipKokata, като че ли не ни стигат малоумните забележки към заглавията от модераторите, ами сега и ти даваш съвети и акъли за заглавията. Защо го правиш ?

Защото всичко трябва да бъде по правилата. Мислиш ли,че ако всеки започне да пише на английски език на четящия ще му комфортно ? А и пак те питам, какво ще стане ако всички започнат да Не спазват правилата ? Цирк ?

Здравейте.

И на мен вече ми се спи :), но искам да попитам - специално за този процесор има ли смисъл паметта да е на 1600 MHz? Няколко пъти забелязвам такова нещо в предложения за различни конфигурации...

Препоръчително е RAM та да е на 1600Mhz не, че ще усетиш някаква видима разлика.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно е присъщо на хората. Ти ли си бил клюкарката? Щом едно правило се нарушава постоянно, значи трябва да се промени. Все едно си в парка. Гледаш, десетки пътечки и асфалтираш там, където са минавали хора, а не където му е скимнало на някой чиновник.

А ти каква ли конфигурация ще дадеш с твоето отношение изобщо към половината хардуерен десктоп  пазар, държан от NVIDIA  и Intel? Интересно ми е. 

И между другото, има бутон "докладвай". Това го разбрах от модераторите, на които не им писна години наред да ми го повтарят.  Опитвайки се да натопиш момчето, ти самият извършваш същите нарушения, както и аз между другото. така, че вече сме трима, а като включим и автора на темата - четирима в нарушение на правилника.  А да видим сега кой първи ще си изпати. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложение с по-добро дъно, видеокарта и кутия:

Asus H81M-K

Intel® CeleronTM G1840

Kingmax 4GB, DDR3, 1600MHz

WD, 500GB, 16MB

MSI AMD Radeon R7 260 OC, 1024MB

Segotep SG-XT NF

Floston FL500 Extra, 500W

Общо: 566 лв., но пък доставката е безплатна! Разликата в цената между 500ГБ и 1ТБ хард диск е минимална, та може да се ориентираш към по-големия. Смятам че това е най-добрия вариант като цена/качество/производителност.

п.п bulshit e Наско Пачов, не му обръщайте внимание! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от user09
      здравейте.имам Intel core i3 3220 видео карта r9 270x 2gb с допълнително захранване дъно as rock h77 mvp  4gb  ddr3 рам и 500гб хард Seagate baracuda и водно охлаждане на corsair h60 и 250 вата захранване  преди бях с гт1030 и ми стигаше но сега с r9270x ще успее ли да захрани всичко ?
    • от gn_huang
      Деинсталирах браузър от компа си и след като деинсталирането завърши започна автоматичен рестарт на компютъра(както обикновено), но запецна на черен екран и неще да стартира. Сомо в горния ляв ъгъл премигва нещо (вижда се на снимката). Пробвах всичко което прочетох в интернет, но нищо не помага. Помощ! 

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от spectralnine12
      Предполагам поредния скучен въпрос, но все пак бих искал да се консултирам така да се каже. Набелязал съм си гейминг конфигурация до 1700 лева и бих искал мнения дали е достатъчно солидна. Горе-долу съм наясно с цените на видео картите в момента и поради тази причина съм подбрал нещо окей. Евентуално ще се забавя с закупуването ама така или иначе е добре да питам. Приемам всякъкви критики и съвети.
      https://desktop.bg/desktop_cpus-amd-Ryzen_5-amd_ryzen_5_1600x
      Ryzen 5 1600x
      GeForce GTX 1050Ti G1
      ASRock A320M-DGS
      128GB ADATA SU800 SSD
      8GB DDR4 2400MHz Kingston HyperX FURY
      be quiet! SYSTEM POWER 8 600W
      2TB SEAGATE Barracuda Guardian
      Избрал съм си и една кутия с 5 вентилаторчета и общо ми излиза някъде към 1600-1700лв. Реално според мен не мога да си направя нещо по-добро и затова реших да попитам. Благодаря предварително.

• от kopanar
      Имам слушалки Trust GHS-306 USB 7.1, които имат микрофон, който засича звука от слушалките и например когато говоря с приятели по дискорд, те чуват звука ( само силна музика или силно говорене чуват те ). Не искам да е така, идеи ?
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване