Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за HDD за toshiba satellite l40

Докс

Препоръчан отговор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е толкова малък диск, отгоре на това не нов, а ремонтиран?

Колегата явно иска да замени фабричния 120 гигабайтов диск на лаптопа. За мен лично не си заслужава толкова малък размер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изгоря стария и не знам с какво да го заменя. Ровя се по сайтовете на посоки. Лаптопа се ползва само за влизане в интернет, нищо не се сваля, или качва по диска и тнт.  Целта е има някакво HDD колкото да тръгне...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами слагаш си някакъв линукс на флашка и си работиш от него докато намериш нещо читаво с каквото да замениш стария. За това за което ползваш лаптопа, това е най-бързия вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и жена ми така казваше до преди повече от година :) Накрая ми писна от проблеми с нейния компютър и я смотах, че ще и сложа най-новия Уиндоус, дето още не е пуснат на пазара. И от тогава си работи с Линукса, кефи се колко е модерна и не съм и се занимавал повече. Хватката е, че не знае, че е с Линукс, иначе ще почне да ми мрънка веднага колко не му разбирала. Представи си тогава колко много му разбира, но си се оправя без проблем :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване