Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем или вирус Samsung Galaxy Gt-I7500

Iliq Zlatanov

Препоръчан отговор

Здравейте имам странен проблем преди време си купих един Samsung galaxy i7500

но на скоро започнаха едни страни проблеми първо ми изчезнаха някои настройки и телефона започна се рестартира сам странното е че не започна точно да се рестартира защото когато го направи не иска пин код след това настройките и рестартирането изчезнаха и всичко се върна както трябва докато един ден тела ми звънна и той се рестартира и след това като набрах говорителя и микрофона не работеха  и се налагаше да говора чрез слушалки доста досадно !! но имах звук само на високо говорителя на другия нямах така днес пък стана още по объркващо звука ми се върна както и микрофона само че сега ми дава в червено нали виждам екрана но черния цвят все едно липсва и всичко е в червено и постоянно се повтаря звука все едно получавам смс не знам какво да очаквам да направи следващия път може би ще ми купи подарък за Коледа :D носих го в няколко сервиза в моя град и ми казваха че не искат и да виждат този модел което ме довежда до мисълта " WTFFF" на съкратено та някакви идеи :D

Благодаря предварително  :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш руут не може вирус да ти причини такива неща. Опитай връщане до фабричните настройки + изтриване на сд карта, като си запази контактите на сим картата. Ако и фабричните настройии не помогнат се възползвай от гаранцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш руут не може вирус да ти причини такива неща. Опитай връщане до фабричните настройки + изтриване на сд карта, като си запази контактите на сим картата. Ако и фабричните настройии не помогнат се възползвай от гаранцията.

Ами проблвах върнах фабричните само че при всяко рестартиране което прави все едно връща фабричните настройки забравих да го добавя наскоро даже се опитах да го роотна но само че без оригинален кабел не става мм няма как да ползвам гаранцията взех го втора рака

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прецакаха те. Ако юискаш може да сменим оригиналния софтуер :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да стане без оригинален кабел пробвах да го сменя андроида сегашния е 1.5 имам верся 2.2.3 на български език само че не мога да го роотна и да кача рековари меню 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре след училище вероятно след 15 часа ще измисля нещо за твоя телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване