Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за един Win таблет?

stzbg

Препоръчан отговор

Първият път обърках раздела, но не знаех, че има отделен такъв! Извинявам се! :)

Искам да попитам дали новите таблети с Intel процесори и с Windows 8.1 са със стандартната версия на Windows или RT?

Защото си харесах този модел, а разбрах, че имало огромна разлика м/у двете?

А, дали знаете точно за този модел как стой положението(какъв вид точно е този Win8)?

Хареса ми, защото има доста добър процесор за таблет от такава цена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият път обърках раздела, но не знаех, че има отделен такъв! Извинявам се! :)

Искам да попитам дали новите таблети с Intel процесори и с Windows 8.1 са със стандартната версия на Windows или RT?

Защото си харесах този модел, а разбрах, че имало огромна разлика м/у двете?

А, дали знаете точно за този модел как стой положението(какъв вид точно е този Win8)?

Хареса ми, защото има доста добър процесор за таблет от такава цена!

Точно този мисля е със стандартната версия. Но не ви препоръчвам таблета. Мислете си за следния израз: не съм толкова богат че да купувам евтини неща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и аз съм му хвърлил око на този таблет. В banggood има мнения на купили го. Има и едно мнение почти като ревю. Ето линк с мненията.  http://www.banggood.com/VOYO-A1-MINI-Intel-Baytrail-T-Quad-Core-8-Inch-Windows-8_1-Tablet--reviews-p932461.html

Още му се колебая, и проблема е точно за какво може да се използва. В сайта има и специално калъфче за него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и аз съм му хвърлил око на този таблет. В banggood има мнения на купили го. Има и едно мнение почти като ревю. Ето линк с мненията.  http://www.banggood.com/VOYO-A1-MINI-Intel-Baytrail-T-Quad-Core-8-Inch-Windows-8_1-Tablet--reviews-p932461.html

Още му се колебая, и проблема е точно за какво може да се използва. В сайта има и специално калъфче за него.

Мен ме учуди точно процесора! Защото е почти толкова мощен, колкото един бюджетен лаптоп от 600лв. като този!

И най-важното - ще работи много по-бързо от тях, защото има SSD(което струва поне 60лв) - Win-a ще зарежда за няколко секунди! :)

А и Win-a е пълноценен, както каза capnemo и то за 165 долара! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както пише из ревютата че е бърз -бърз е. Специално например ти точно за какво можеш да го използваш, освен интернет,, филми и музика? Аз лично не си представям нещо по-сериозно, пък даже и Офиса със тъч скрийн.Макар че поддържа блутуут клавиатура и мишка едновременно.Из картинките го има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване