Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вируси - странни реклами

Препоръчан отговор

Май пак съм хванал вирусче :D От тази сутрин имам някакви странни реклами в хром след като имам AdBlocker също така и интернета ми е по бавен, но затова не мога да съм сигурен, че е заради вирус още. С Nod 32 съм и ми намери 15 вируса, от които само 11 изчисти другите не можа... Благодаря за помощта! Прикачвам  и двата файла, защото все ми дава, че е прекалено дълъг коментара...

Addition.txt

FRST.txt

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Извиняваме се за забавянето, но тъй като сме основно 2-ма помагащите в момента просто не можем да огреем всички на време, защото не сме нон-стоп онлайн. Всички имаме семейства и други ангажименти. Проблема лесно щяхме да решим като избегнем преинсталацията, но явно сте били нетърпеливи и това си е ваше право. Не мисля, че повече проверки са необходими след като сте преинсталирали (предполагам след формат). Маркирам темата като приключена.

Поздрави и хубав уикенд! :bye1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Извиняваме се за забавянето, но тъй като сме основно 2-ма помагащите в момента просто не можем да огреем всички на време, защото не сме нон-стоп онлайн. Всички имаме семейства и други ангажименти. Проблема лесно щяхме да решим като избегнем преинсталацията, но явно сте били нетърпеливи и това си е ваше право. Не мисля, че повече проверки са необходими след като сте преинсталирали (предполагам след формат). Маркирам темата като приключена.

Поздрави и хубав уикенд! :bye1:

Няма проблеми, но преинсталацията нямаше как да я пропусна, защото Windows съвсем умря... Е може и да е имало начин ама бързах и това ми се стори най доброто :D Както и да знам, че не можете винаги да сте тук и да помагате... :)

Ако можете направо заключете темата пък ако има нещо ново ще пусна нова :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване