Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със предният аудио жак.

Препоръчан отговор

Здравейте момчета ( и момичета?) ,

Пиша ви за да ви попитам от къде може да възниква следният проблем :
Предният ми жак един ден реши да не работи , всъщност не беше само предният жак ами като цяло не чувах нищо.Във Volume Mixera долу показваше че има звук но аз реално не чувах нито от слушалки нито от тон колони.Та рових се из интернет някакви ъпдейти на уиндоус записах и взе че се оправи.След 2-3 дена обаче предният жак спря да работи нормално.Чувам странни звуци , определни честоти по силни а други по слаби и като цяло звукът е много изкривен.Обаче когато във "Realtek audio manager" програмката която идва със драйвърите пусна тест за аудиото си го чувам идеално.Как може във ютуб или като цяло от каквото и да е да чувам изкривени звуци/повредено аудио, а от теста на реалтек да чувам звука нормално?

Извинете за дългия пост и благодаря предварително! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Счупен флаш плеър или кодеци. Драйвърът за звуковата карта може да е в ред, ако flash plugin или flash activeX не работят както трябва резултатът ще е този.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А можете ли да ми обясните как да ги деинсталирам и след това инсталирам наново и линкове защото потърсих и нещо не съм наясно със тези неща.Разбира се ако имате време и ви се занимава , никой не ви задължава!
Благодаря предварително :)

Едит : Сега като си поиграх малко , ако държа буксата вкарана наполовина в жака чувам нормално , обаче как като е вкарана напълно чувам теста на реалтек добре а другото не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване