Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

сървис пак 4

Тоника

Препоръчан отговор

Има сървис пак  4 за ХР, някакъв ентусиаст го е пуснал, но не мога да го намеря.

Не знам дали не е само на английски. :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха ми плочки от смях.

При официалните ъпдейти няма ли го за теглене ? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има сървис пак  4 за ХР, някакъв ентусиаст го е пуснал, но не мога да го намеря.

Няма и няма и да има! Не рискувайте с разни самоделки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ХР не остана ли в миналото? Поддръжката му е спряна вече.  Иначе орязани или моднати версии колкото искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях пуснал въпрос / тема " Ще има ли ренесанс ХР"!??

Тогава повечето то вас казаха, ча това не е възможно, че с ХР е свършено, но явно бъркате! 

Явно ХР ще надживее и Win 8, та макар и поддържан по нетрадиционен начин! Има защо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях пуснал въпрос / тема " Ще има ли ренесанс ХР"!??

Тогава повечето то вас казаха, ча това не е възможно, че с ХР е свършено, но явно бъркате! 

Явно ХР ще надживее и Win 8, та макар и поддържан по нетрадиционен начин! Има защо!

Добре де, как можеш да вярваш че от гледна точка на сигурността този софтуер е чист?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, как можеш да вярваш че от гледна точка на сигурността този софтуер е чист?

Няма гаранция, че този софтуер е чист, но явно ХР манияците няма да устоят, че да не изпробват.

Инак, само времето ще покаже дали такива разработки като това sp-4 са читави или са създадени с друга цел!

Към този момент и аз не бих препоръчал качването му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм  доволна от ХР. Моят компютър е стар и със 7-та става съвсем бавен.

А ХР се поддържа, но само ако се поръча /някъде го четох/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поддържа се за големи корпорации, които дават 6 цифрени суми за тази поддръжка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема, че не се поддържа, служебните щайги и те бяха кекави и с XP обаче си караха с чист SP3 без каквито и да било ъпдейти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема, че не се поддържа, служебните щайги и те бяха кекави и с XP обаче си караха с чист SP3 без каквито и да било ъпдейти.

Проблема е във вече наблюдаващата се несъвместимост с най - новите софтуерни продукти. Дали подобни разработки и доработки ще решат това, то аз не зная.

Лично аз вече използвам друга ОС, но ако всички тия разработки се окажат читави и се докажат във времето, а XP мръдне крачка напред, то бих се върнал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделете опита си с SP4, ако може. Ако е положителен, може би и други биха се възползували.

Благодаря предварително!

Поздрави! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване