Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Имам нужда от съвет свързан с интернет "Близо"

Препоръчан отговор

Привет :)

Наскоро гледам по тв-то започнаха да въртят една промоция на интернета "Близо"

12,90 на месец ... Интернет + Кабелна + Домашен телефон !!!

Телевизията и Домашния телефона не ме интересуват най важно ми е интернета ;) В рекламата казват,че интернета е бърз 50MB е !!! :no-no: Някой който знае нещо за този интернет дали наистина е бърз да драсне коментарче :D В един форум видях един коментар ... Интернета спира през 10 минути а понякога минават 2-3 дни докато го оправят :shock11:

P.S. - Интернета го използвам главно за онлайн игри - Counter Strike 1.6 / Counter Strike Source / Need For Speed World / и от време на време да тегля по някой филм !!!

Мерси предварително за коментарите !!! :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да интернета е добър. Ще имаш тези 50 мегабита на download. Upload скоростта обаче е ниска. Вероятно ще е около 5 мегабита. Аз съм на Близу и съм много доволен от тях.

Този телефон може да го махнеш, няма да ти върши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти го препоръчвам особено ако рейгваш на лига :) през 30 минути г/d спира интернета и докато не го реснеш не идва :) и интернета ще ти е бърз можеби само първите няколко дена след това ще намалее :) близу предлагаше и май още предлага fiber power хем дето е със 150 доунлоуд един приятел на съседния етаж е със тая тарифа.Всекидневно му спира интернета, също така има около 80 доунлоуд не 150 :) сам си направи сметката колко са добри :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички пакети телефон+теве+нет са най-лошия избор, който можеш да направиш, казвам ти го от личен опит, с няколко доставчика/оператора, точно както каза tonislavBg, скоростта на интернета ще е 50 мбит/сек точно за 3 дена, след това пада и пада, и пада, и може да падне до 5 мбит/сек, както при мен се получи... Лично аз предпочитам да давам 20-30 лева само за интернет и да знам, че ще е с постоянна скорост и няма да прекъсва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм абонат на Близу от 3 години ако не и повече.Много рядко ми е спирал интернета и съм доволен.Само интернет ползвам 50 mbps за 20 лева на месец.Имам и приятели които се оплакват така че риска си го поемаш ти. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...