Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся драйвери

valkooo

Препоръчан отговор

Здравейте преди 3 дни си инсталирах Windows 8.1. Днес като си включих лаптопа ми даде някакъв проблем и се наложи да направя restore, и сега като го включих всички драйвери, пробграми и т.н е изчезнало.

Това е лаптопа (дайте ми всичко, което трябва да се инсталира, защото иначе ще ми се наложи да го нося на сервиз, а ми трябва за утре) -  http://hpshop.cnsys.bg/product_details/15,6_112/Лаптоп_HP_ProBook_450_F7X65EA_15,6HD_i5-4200M_4GB_1TB_ATI_Radeon_FreeDOS_2630/F7X65EA 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с драйверите. Може да напишеш и серийния номер на лаптопа .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам, след като си купувате лаптоп, искате да ползвате Windows, защо си го вземате без ОС и се правите на велики? Изведнъж на ви трябва да e за утре -> http://h20565.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/psi/swdHome/?sp4ts.oid=5405424&spf_p.tpst=swdMain&spf_p.prp_swdMain=wsrp-navigationalState%3DswEnvOID%253D4158%257CswLang%253D%257Caction%253DlistDriver&javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че не. Свали си еверест или подобна програма да видиш точно, кои трябва да свалиш. Тия Windows-и не станахали по-умни, още ли трябва да търсиш драйвери като ахмак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че не. Свали си еверест или подобна програма да видиш точно, кои трябва да свалиш. Тия Windows-и не станахали по-умни, още ли трябва да търсиш драйвери като ахмак?

Може и без да сваля програми - от Device manager ще види, кои устройства не работят.

А иначе - с Driver Genius може да види и на кои драйверите са за ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване