Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , от три дни имам проблем с Facebook .

От три дни в news feed ми излизат новини само от приятелите ми , не ми излизат никакви новини от групите в които съм , а аз главно използвам ФБ заради тези групи , пробвах какво ли не , настройки на известията , следвам всички групи .. всичко е както трябва , но новини от тях в news feed не се показват . Излитат ми новите неща като нотификации но на мен това не ми върши работа . 

Ако някой може да помогне ще бъда много благодарен !

Поздрави и благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , от три дни имам проблем с Facebook .

От три дни в news feed ми излизат новини само от приятелите ми , не ми излизат никакви новини от групите в които съм , а аз главно използвам ФБ заради тези групи , пробвах какво ли не , настройки на известията , следвам всички групи .. всичко е както трябва , но новини от тях в news feed не се показват . Излитат ми новите неща като нотификации но на мен това не ми върши работа . 

Ако някой може да помогне ще бъда много благодарен !

Поздрави и благодаря !

Направено е само за номините от приятелите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направено е само за номините от приятелите!

Но преди 3 дена всичко беше наред , а не съм пипал никакви настройки .. Бихте ли ми казали как да го оправя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.