Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Включване на телевизор като втори монитор

Kaloyan.K

Препоръчан отговор

Здравейте,

Взеха ми телевизор наскоро защото пакета ми с интернет включва и телевизия и видях в опътването че става и за монитор на компютър.И както виждам телевизията почти не я използва та въпроса ми е какво ми трябва за да го включа и да имам 2 монитора тъй като съм виждал много приятели да играят на 2 монитора.  Имам захранващ кабел за монитор но като гледам отзад на компютъра няма втори жак като този за монитора който е включен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марка и модел на телевизора както и марка и модел на компютъра и най-вече на видеокартата. Така може само да се гадае. Освен това :

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Взеха ми телевизор наскоро защото пакета ми с интернет включва и телевизия и видях в опътването че става и за монитор на компютър.И както виждам телевизията почти не я използва та въпроса ми е какво ми трябва за да го включа и да имам 2 монитора тъй като съм виждал много приятели да играят на 2 монитора.  Имам захранващ кабел за монитор но като гледам отзад на компютъра няма втори жак като този за монитора който е включен :)

Трябва поне модела на картата иначе вероятно ТВто има HDMI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телевизора е Neo Model:Led 1990 за компютъра Asus видеокартата е Nvidia Geforce 9400 GT 512 мб  и да телевизора има HDMI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи - кабел HDMI <---> HDMI, и остава да си оправиш настройките на резолюцията.

Стига и картата да има HDMI. Ако няма тогава с кабел DVI to HDMI.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според този сайт трябва да има. Ако не - тогава си прав, кабелът ще е DVI <--->HDMI.

То тоя сайт не е на фирма произвеждаща карти :) 

Те залагат поддръжка на определени неща, а производителя решава какво да произведе.

Ето ти е пример

14-187-036-04.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване