Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бели (по0) петна по екрана на лаптоп Тошиба L750

wickerman

Препоръчан отговор

Здравейте драги съфорумци, имам един проблем с екрана на моя лаптоп. Търсих малко из нета, но тъй като не знаех как точно да формулирам думите в google, не успях да намеря нищо. Ето защо реших да питам тук във форума дали някой от вас се сблъсквал с подобен проблем. Та на проблема: Един ден си работех на лаптопа и ми се наложи да рестартирам. След като рестартирах, при повторното включване на екрана забелязах едни много странни бели (те поскоро са по-светли от цвета, който трябва да е на екрана) петна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линиийте успоредни на екрана ли са? Ако е така си заминава матрицата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте драги съфорумци, имам един проблем с екрана на моя лаптоп. Търсих малко из нета, но тъй като не знаех как точно да формулирам думите в google, не успях да намеря нищо. Ето защо реших да питам тук във форума дали някой от вас се сблъсквал с подобен проблем. Та на проблема: Един ден си работех на лаптопа и ми се наложи да рестартирам. След като рестартирах, при повторното включване на екрана забелязах едни много странни бели (те поскоро са по-светли от цвета, който трябва да е на екрана) петна в неговия горен ляв ъгъл, като това нещо се простира до средата на дисплея.

Интересното е, че картинките се виждат почти нормално, като изключим само тези петна, които както казах по-рано, просто малко изсветляват цвета, който би трябвало да показват. Мисля, че не е проблем със самата матрица, а по-скоро нещо с подсветката отзад, но не съм разбирач и се надявам някой да има идея какво точно става, и дали може да се оправи или просто да свикна с него. За по-точно описание прикачвам снимка:

П.п. Снимал съм го на бял фон, тъй като там най-добре се виждат петната.

sss.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...