Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ROOT на Xperia Tipo (ST21i) Android ICS (4.0.4). Моля за помощ

Dark Vader

Препоръчан отговор

1-во може ли малко инфо за руутването : минуси и плюсове на руутването (питам го щото нямам приятел с руутнат телефон)

2-ро ако знаете как да руутна мойто Sony ще съм ви благодарен :) 

Намерих програма на име "Kingo Root". Руутнах обаче май не стана щото с root checker-а сканирах и програмата отчете че телефона ми не е руутната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Off върни стандартните настройки + изтриване на сд картата (и на нея има системни файлове) , като си запазиш снимки,контакти и т.н/ Карам те да правиш ресет, защото не знам какво може да си качил с тоя измислен "Kingo Root" след малко ще си редактирам поста, за да погледна за руута.

Ся кажи къв ти е Firmware ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако това Firmware e версия на андроид 

андроида ми е 4.0.4 

версия на компилaция : 11.0.А.4.22

версия на ядрото : 3.0.8-perf

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли това UnLockRoot 3.1v

1. Стартирайте unlockrootsetup.exe и следвайте инструкциите на инсталатора

2. Стартирайте програмата unlockroot от директорията в която сте я записали

3. Свържете телефона с USB кабел към компютъра

4. Уверете се че в Настройки > Опции на разработчика на Вашия Android има поставена отметка на "Откриване на USB грешки"

5. Изключете ненужните приложения и се върнете на Начален екран

6. В програмата unlockroot натиснете ROOT бутона

7. Ще се появи прозорче с бутон на който пише модела на вашия телефон натиснете го

8. Изчакайте root-ването да приключи, програмата ще рестартира телефона

9. Когато телефона се включи поставете копие на папката Superuser в паметта му или в SD картата му и инсталирайте superuser.apk

10. Чрез Настройки > Приложения премахнете другия superuser като за да ги различите знайте че трябва да премахнете superuserа със супергерой

И след това проверка на Root с Root Validator

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега изписва че е руутнат  :eek:

значи съм го руутнал наистина ? 

Но защо не мога да деинсталирам системни проложения ? 

post-333464-0-33374000-1411584412_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли Root Validator и тествай руута. Първо си направи бекъп със Titanium backup и след това трий каквото си поискаш, само гледай да не изтриеш някоя системна папка, че ще си играеш със Sony PC Companion . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли Root Validator и тествай руута. Първо си направи бекъп със Titanium backup и след това трий каквото си поискаш, само гледай да не изтриеш някоя системна папка, че ще си играеш със Sony PC Companion . 

Мерси за помощта :)

телефона успешно е руутнат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване