Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Драйвери за Inspiron N5110 15R

Препоръчан отговор

Здравейте.... На скоро си преинсталирах ЛАПТОПА и свалях драйверите от сайта на DELL но явно не са тея дето ми трябват щото някои отказваха да се инсталират а дор иги стартирах и като администратор..... Ше може ли някой да ми даде точните драйвери за този модел и редът по който трябва да ги инсталирам за да не се получават тея бъгове шото съм сигорен че повечето проблеми с лаптопа идват точно от това..... Благодаря предварително и лек ден/вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.... На скоро си преинсталирах ЛАПТОПА и свалях драйверите от сайта на DELL но явно не са тея дето ми трябват щото някои отказваха да се инсталират а дор иги стартирах и като администратор..... Ше може ли някой да ми даде точните драйвери за този модел и редът по който трябва да ги инсталирам за да не се получават тея бъгове шото съм сигорен че повечето проблеми с лаптопа идват точно от това..... Благодаря предварително и лек ден/вечер.

Drivers n5110 R15

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Elenko спри за 10 секунди и помисли дали ние  можем през форума да видим  ти  кой Windows си инсталирал.  Ти точно с коя видео карта си защото те са 3 драйвера на сайта ? Коя ти е лан картата  ?  И още куп други неща. Ако ти не ни ги кажеш тия работи ние можем да ти пожелаем успех  само. Ако пък ги знаеш тогава хептен нямаш нужда от нас защото и сам може да си ги свалиш и инсталираш.

Успех ти желая с  намирането на драйверите и след 5-6 преинсталации ще ги налучкаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Elenko спри за 10 секунди и помисли дали ние  можем през форума да видим  ти  кой Windows си инсталирал.  Ти точно с коя видео карта си защото те са 3 драйвера на сайта ? Коя ти е лан картата  ?  И още куп други неща. Ако ти не ни ги кажеш тия работи ние можем да ти пожелаем успех  само. Ако пък ги знаеш тогава хептен нямаш нужда от нас защото и сам може да си ги свалиш и инсталираш.

Успех ти желая с  намирането на драйверите и след 5-6 преинсталации ще ги налучкаш.

Приятел щом съм стигнал до тук да ви питам значи имам някакви затруднения.... Може да е супер елементарното но за някои не е.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми щом не знаеш  и какъв Windows  си инсталирал и дали е 32 или 64 битов  ти се чудя как очакваш аз или който и да е да ти каже какво да свалиш от сайта !!! 3 теми  да беше прегледал  във тоя раздел щеше барем  да се ориентираш с кои програми да видиш  какво  има в тоя лаптоп като части. На всеки   ли трябва да повтаряме като  папагали да си свали  тая или оная програма и да направи барем 3 скрйншота  от таск менажера си. Тоя лаптоп има 10 разновиодности и  ни кажи ти с кой си.Ако не можеш да ни кажеш иди и дай 10 лева да ти инсталират драйверите за 1 час  и не се занимавай с глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване