Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за Hmonitor

viktor9205

Препоръчан отговор

Здравейте пичове преди половин година си взех ново пц и реших да му следя температурата. Първоначално ползвах "aida64" след това преминах и на  "speecy", а сега реших да пробвам и "Hmonitor".
Показват ми еднакви градуси , но интересното е, че на  "Hmonitor" има Voltage също, а там пише следното .. 

Voltages:
12V+ ( и до него с червени цифри +21,71V)  +5V (и до него отново с червени цифри +10,20V)

Компа не прегрява температурата си седи на мейнборд-а е 31 градуса, когато играя се вдига до 40 (предполагам е нормално даже доста добре). Въпроса ми пичове е трябва ли да ме притесняват тея червени цифрички ?

ПП. Не пиша често тук , но когато пиша винаги бъркам секциите .. най-вероятно и сега съм я объркал  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, ако беше вярно щеше да си изпържен заедно с компютъра и нямаше да може да пуснеш тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално ползвах "aida64"

Aida64 не показва ли напреженията ?

По принцип, човек не трябва да се доверява на софтуер за отчитане на тези напрежения. Винаги може да се появят разлики.

Възможно е да се дължи на това, че софтуерът не поддържа конкретния чипсет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване