Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със скайп

Препоръчан отговор

Здравейте,

вчера като си стартирах лаптопа (ползвам Windows 7) ми изчезна иконката на Skype. Деинстралирах програмата и се опитах да я инсталирам наново, но ми изписа следното съобщение "Ключът не е валиден за използване в указаното състояние", а след като дам окей ми изписва също "Skype се провали, код 1603. Настъпи неотстранима грешка по време на инсталацията".

Изтрих всичко свързано със скайп в regedit, ползвах програмата на windows за подробна деинсталация, но не намерих нищо свързано със скайп. Пробвах да инсталирам по стара версия, дори и portable версия, но не става.

Моля ви за съвети, какво ли не опитах и не четох в интернет за проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

вчера като си стартирах лаптопа (ползвам Windows 7) ми изчезна иконката на Skype. Деинстралирах програмата и се опитах да я инсталирам наново, но ми изписа следното съобщение "Ключът не е валиден за използване в указаното състояние", а след като дам окей ми изписва също "Skype се провали, код 1603. Настъпи неотстранима грешка по време на инсталацията".

Изтрих всичко свързано със скайп в regedit, ползвах програмата на windows за подробна деинсталация, но не намерих нищо свързано със скайп. Пробвах да инсталирам по стара версия, дори и portable версия, но не става.

Моля ви за съвети, какво ли не опитах и не четох в интернет за проблема.

Чел си, ама явно само на български. В сайта на Скайп - Skype общността има няколко теми по този въпрос. Има и предложени варианти и инструменти за оправянето.

Дано са оправяш с английски - иначе "Гугъл преводач"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чел си, ама явно само на български. В сайта на Скайп - Skype общността има няколко теми по този въпрос. Има и предложени варианти и инструменти за оправянето.

Дано са оправяш с английски - иначе "Гугъл преводач"

Четох и в този форум, но точно тази тема не съм. Благодаря ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...