Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лаптоп до окло 1000 лева за игри

vilivili

Препоръчан отговор

Обмислям вариант да си купя лаптоп,но ме инетересува да му тръгват следните игри на сравнително добро фпс : dota 2,cs:go,hearthstone със стрийм.Ако може някакви линкове към лаптопи и ще сравня и ще преценя.Знам,че за толкова пари не може да се вземе супер силният лаптоп,но се пак нещо в рамките на нормалното.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям вариант да си купя лаптоп,но ме инетересува да му тръгват следните игри на сравнително добро фпс : dota 2,cs:go,hearthstone със стрийм.Ако може някакви линкове към лаптопи и ще сравня и ще преценя.Знам,че за толкова пари не може да се вземе супер силният лаптоп,но се пак нещо в рамките на нормалното.

Благодаря предварително.

Защо държите да е лаптоп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как с тези пари, това да се случи! Минимумът е този Acer Aspire V5-573G

Учудващо добре се спря с охлаждането, много тънък и стилен дизайн и доста мощна видеокарта за парите!

А, при теб акцентът трябва да е именно в/у нея! :)

Но за тези пари, можеш да си сглобиш една доста добра настолна машинка, която ще ти служи много години, а тези бюджетни гейм лаптопи бързо ще си отидат! И то въпросът е не дали, а кога ще се случи това дефектиране на видеокартата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами държа да е лаптоп,защото до година като ида да следвам в някой друг град ще ми е по-лесно с лптоп да съм,а не да пренасам компютър монитор и т.н.Иначе този,който ми показа stzbg изглежда доста добър ще говоря с родителите ми и ще видя дали ще ги навия за него.Едит,а иначе изискванията не са ми големи dota 2 ми вървеше доста добре,но с новите ъпгрейди почна да забива доста,а за cs:go не знам колко ще играя,но колко да го имам като възможност дори мисля,че е с по-малко изисквания от dota 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз попринцип рядко сменям игри,но dota 2 почнах от дота 1 и така изглежда доста добра машина,а за hearthstone това е игра на карти и не товари много,но да стриймав с моят лаптоп не става,а и ми лагва дотата за това ми е проблема главно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване