Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за Nexus 6 (Shamu)

S0uL

Препоръчан отговор

Огромен???

Според спецификациите от GSMarena ще е с дисплей 5.2 inches (инча). Това не е "голямо", а и никак не е "огромно".

За останалото трябва да видим ревюта, тестове и т.н. А и да мине малко време за адекватна оценка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че на дисплей с диагонал 5.2" не му е нужна разделителна способност 2560х1440.

Ако не беше такъв, хората щяха да кажат "ама той е същия като предния модел, защо да си го купя?" - т.е. трябва да го има факторът "уау" ;)

Иначе съм съгласен, че в размер до 5" резолюция от 720p е напълно достатъчна, за нагоре - 1080p, а всичко повече е маркетинг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някои сайтове пише, че няма да е 5.2 а по-голям

http://9to5google.com/2014/09/24/exclusive-this-is-shamu-motorolas-upcoming-nexus-6x/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Огромен???

Според спецификациите от GSMarena ще е с дисплей 5.2 inches (инча). Това не е "голямо", а и никак не е "огромно".

За останалото трябва да видим ревюта, тестове и т.н. А и да мине малко време за адекватна оценка!

https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8/%D0%92%D0%B8%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0-Nexus-6-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BD-%D0%B4-93862.html

Точно във вашият уебсайт пише 5.9" :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вашите мнения за този буквално огромен мобилен телефон?

Как човек може да има меродавно мнение за нещо, което не е държал в ръцете си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как човек може да има меродавно мнение за нещо, което не е държал в ръцете си?

Говорим за параметри. Сега ще редактирам и въпроса си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някои сайтове пише, че няма да е 5.2 а по-голям

http://9to5google.com/2014/09/24/exclusive-this-is-shamu-motorolas-upcoming-nexus-6x/

Докато не излезе наистина, всичко е само предположения - на кого платили да раздуе малко "слухове", кой само предполага...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за параметри. Сега ще редактирам и въпроса си.

И какъв е смисъла? Може би не можете да провеждате разговори ако нямате последния модел телелфон? Или не можете да четете пощата си без него? И каква би била ползата ако екрана му е два сантиметра по-голям от този, който имам в момента. Или процесора му е със 200 мегахерца по-бърз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

capnemo, някои хора държат да са на гребена на вълната. :) Я, по един полвинкилограмов мобифон! :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто ви питам, никога не съм бил привърженик на грамадните телефони, но вие си знаете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване