Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Costume ROM на LG Optimus L5

niki292002

Препоръчан отговор

Здравейте този телефон е кошмарно бавен и искам да му сложа costume rom с надеждата че ще стане по-бърз

Телефона е на година и нещо и е изпускан в тоалетната(слава богу при малка нужда) така че няма гаранця

Благодаря предварително ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук едва ли някой толкова разбира от къстъм ромове, поразтърси се из форумите - примерно androidbg, XDA и т.н. Моя съвет е да не го правиш, но ти си знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук едва ли някой толкова разбира от къстъм ромове, поразтърси се из форумите - примерно androidbg, XDA и т.н. Моя съвет е да не го правиш, но ти си знаеш.

Този телефон седи от месеци в шкафа а е толкова учукан че никой няма да го купи но проблема е че 25-30 секунди едвам отваря указателя 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този телефон седи от месеци в шкафа а е толкова учукан че никой няма да го купи но проблема е че 25-30 секунди едвам отваря указателя 

Като начало опитайте ресет до фабрични настройки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като начало опитайте ресет до фабрични настройки

вече опитах с фабричните настройки и хард ресет 

резултат- нищо

за това прибягвам да крайни мерки 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тея LG-та са голяма трагедия... Хората пишат, че стоковия 4.2 върви много по-добре от ICS :) Инсталация на Jelly Bean за Optimus L5 [Official 4.1.2] (вече и с ROOT)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тея LG-та са голяма трагедия... Хората пишат, че стоковия 4.2 върви много по-добре от ICS :) Инсталация на Jelly Bean за Optimus L5 [Official 4.1.2] (вече и с ROOT)

Много благодаря а има ли киткат защото много ми харесва как изглежда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ме изпревари, ето ти е един Index - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2762921 от XDA, моя фаворит е Cyanogenmod, но всеки си има предпочитания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.  [ROOT] за LG Optimus L5
2. 
[L5] CWM Recovery 5.x and 6.x (touch)

Ако не разбираш по-добре не прави тези неща, а си инсталирай стоковия 4.2 с ROOT хората пишат, че телефона върви пъргаво без лаг. 

И си инсталирай Google Now Launcher има го в маркета :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да инсталира този ROM, автора трябва да е със jelly bean V20, а той е със ICS V10.

Нищо не те бърка да пробваш стоковия ROM Jelly Bean със ROOT :-) И, ако не ти харесва ме добави в скайп и да ти обясня по подробно как се прави CWM и флаш на Custom ROM.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да инсталира този ROM, автора трябва да е със jelly bean V20, а той е със ICS V10.

Нищо не те бърка да пробваш стоковия ROM Jelly Bean със ROOT :-) И, ако не ти харесва ме добави в скайп и да ти обясня по подробно как се прави CWM и флаш на Custom ROM.

Аз вече съм те добавил и те питам от 3 дена :D

Иначе пробвах стоковя ROM но е някъде 2-3% по бърз от преди

така че искам най-хубавя ром  който може да се намери за тази тенекия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

здравейте имам лг оптимус лщ искам да инсталирам самсунгов ром възмойно лий

Може би след матура по Български език и литература ....

Разбрах , че телефоне е LG, но модела оптимус лщ, не успях ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване