Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бавен компютър

Препоръчан отговор

Здравейте,

Напоследък компютъра ми е доста бавен . Антивирусната ми е Avast , а също сканирвам всеки месец компютъра с Malwarebytes Anti-Malware. Не открива нищо , но преди беше доста по бърз . Ако имате някаква идея бих ви изслушал с радост ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Напоследък компютъра ми е доста бавен . Антивирусната ми е Avast , а също сканирвам всеки месец компютъра с Malwarebytes Anti-Malware. Не открива нищо , но преди беше доста по бърз . Ако имате някаква идея бих ви изслушал с радост ! :)

В какво отношение е станал по-бавен?

От кога не е преинсталирван?

Какви програми има инсталирани?

Кажете каква е точната ви конфигурация,каква операционна система ползвате и какво правите,когато забелязвате че се забавя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какво отношение е станал по-бавен?

От кога не е преинсталирван?

Какви програми има инсталирани?

Кажете каква е точната ви конфигурация,каква операционна система ползвате и какво правите,когато забелязвате че се забавя?

ами бавно зарежда всичко .. бавно се включва и така .

последно го преинсталирах тази година към април месец .

Програмите какво имаш предвид ? Да ти изредя всички програми ли ? 

AMD Ahtlon 64 X2 3800+ Dual Core    ; 4 gb ram ; Ati radeon HD 3600 series

windows 7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествайте хард-диска за грешки с програмата HDTune.

Направете и една проверка за вируси,има си специален раздел във форума.

А какво имате в предвид под "бавно се включва? Някакви проблеми със захранването,което е...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Авторе прочети  тази тема .Ако след стъпките няма промяна-най-отдолу е посочена коя тема да посетите и какво да правите!Тук може да си задавате въпроси до утре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Авторе прочети  тази тема .Ако след стъпките няма промяна-най-отдолу е посочена коя тема да посетите и какво да правите!Тук може да си задавате въпроси до утре.

мерси сега ще погледна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване