Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем черен екран на Open Broadcast Software

Препоръчан отговор

Здравейте имам със горе посочената програма следните проблеми: 
1 - Има едно бутонче "Disable Aero" от настройки на "Video" Което като го цъкна и при започване на записване или stream се вижда екрана но с лекичко насичане и след 7-мата секунда някой път и след 4 ми изписва със червени букви WARNING: High Encoding. А когато изключа "Disable Aero" снима ми няма проблем със WARNING-a но пък "Monitor Capture-a ми е със черен екран и не мога да го оправя.... Някакви идеи??? 
2- Докато снимам на наякоя игра е същото със черен екран а на Window Mode пък се вижда но пак има Warning когато е акривиран Disable Aero а без Disable Aero даже и играта си ми седи със черен екран......  Четох какво ли не но без резултат..... Така че се надявам някой от вас да може да помогне (читателите) Лека вечер\Лек ден (зависи кога го четете) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За жалост не само ти си с този проблем, взех си нова машина за стриим и не мога да подкарам след влизане в играта да ми се вижда всичко... гледах клипове за настройка и фикс на този проблем, но без никакъв успех!! В клиповете беше описано да се добави OBS в контролния панел на Nvidia (3D manage) или нещо подобно. Направих го фиксирах си и да ми енкодва през външното видео, но без успех... с Windows 7 съм!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване