Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с възстановени снимки

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера си възстанових изтрити снимки с Get data Back , само че половината снимки ми пише : windows photo viewer cant open this picture because the file appears to be damaged, corrupt or is too large . Има ли шанс да  ги отворя по някакъв начин, гледам че големината на снимките се е запазила . Странно ми е защо някои се отварят, някой не ? Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Вчера си възстанових изтрити снимки с Get data Back , само че половината снимки ми пише : windows photo viewer cant open this picture because the file appears to be damaged, corrupt or is too large . Има ли шанс да  ги отворя по някакъв начин, гледам че големината на снимките се е запазила . Странно ми е защо някои се отварят, някой не ? Благодаря !

защото съдържанието на снимките е развалено. Програмата е прочела блоковете от диска, но там вече са били записани други данни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не сте ползвали диска със снимките за и сте ги възстановили на  различен носител, пробвайте с някоя друга програма пр. Recuva или т.н.

Случвало ми се е една програма да не се справи и друга да успее.

Иначе със счупен JPG нямаш много шансове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не възстанових ги от хиренс и си ги възстанових на същият дял , лошото е че после ги прехвърлих по мрежата на външен хард , трябваше да направя пълен формат на харда ,защото имаше бая вирусчета и сега не ми се играе пак да възстановявам , а и сега ще е малко по трудно , заради пълния формат . За това питам дали има начин така да ги оправя .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не възстанових ги от хиренс и си ги възстанових на същият дял , лошото е че после ги прехвърлих по мрежата на външен хард , трябваше да направя пълен формат на харда ,защото имаше бая вирусчета и сега не ми се играе пак да възстановявам , а и сега ще е малко по трудно , заради пълния формат . За това питам дали има начин така да ги оправя .

Това ви е била грешката, възстановяват се на друг носител. И при текущото положение имам големи съмнения че нещо може да се възстанови

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване