Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Имам проблем с големия екран на играта Unturned

joan02

Препоръчан отговор

Както си играех на Unturned и реших да я сложа на голям екран, но изведнъж екрана стана черен излязох от играта и всичко беше наред! И като отворих отново играта пак стана черен екран! Опитвал съм да рестартирам компютъра, да инсталирам играта наново и пак не става! Ако е от значение играта ми е от Steam и не е купена! Моля да ми обясните как да го оправя! Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А без игра на големия екран има ли изображение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре първо можа ли да кажеш конфигурацята резолуцята на монитора и такива ... ?

Резолюцията на монитора е 1280x720.

А без игра на големия екран има ли изображение?

Ами то не може да се смени на малък екран! Аз отначало като го сложих стана черен екран! И нито меню, нито нищо не се вижда! Само музиката се чува! Иначе черният екран е само за играта друго всичко се вижда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това да ли ще помогне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както си играех на Unturned и реших да я сложа на голям екран, но изведнъж екрана стана черен излязох от играта и всичко беше наред! И като отворих отново играта пак стана черен екран! Опитвал съм да рестартирам компютъра, да инсталирам играта наново и пак не става! Ако е от значение играта ми е от Steam и не е купена! Моля да ми обясните как да го оправя! Благодаря предварително!

http://steamcommunity.com/app/304930/discussions/4/34093781562300711/

или

http://steamcommunity.com/app/304930/discussions/0/45350790648246491/

Играта е в стеам и не може да пробва друг релийз

Сори, подведеме това:

Ако е от значение играта ми е от Steam и не е купена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

забрави да предопредиш че ще загуби всичко което е играл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е няма пълно щастие !

Има и аз имах този проблем и с пускането на Unturned натискам alt + enter

Ако не стане десен бутон върху играта>свойства>задавне на настройки при пускане на играта>и в полето пишеш "-windowed" (без кавичките)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не стане десен бутон върху играта>свойства>задавне на настройки при пускане на играта>и в полето пишеш "-windowed" (без кавичките)

Аха,изчака 10 коментара и даде решението си ,това можеше да го споделиш още в първия ти коментар,но както и да е дано да е от полза на автора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Станааааа :D благодаря ти! Разбирасе и на вас че си загубихте времето с мен, много ви се извинявам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване