Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за покупка на Chromebook

Препоръчан отговор

Здравейте! От скоро се оглеждам за нещо малко и удобно,което да позлвам предимно за лекции. Случайно попаднах на Chromebook-овете на Аcer и по-специално вниманието ми хвана последният такъв - Chromebook 13. Разходих се из мрежата и изглежда доста добре - дълъг живот на батерията, простичко, добра цена. Ще ви бъда благодарен ако споделите дали някой има наблюдения върху въпросния chromebook и какви са те. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако няма да го ползваш за абсолютно нищо друго (става още единствено за филми и музика) го взимаи

П.П.Имай впредвит малката памет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай да е със SSD :-) За мястото не се притеснявай Google Drive май ти даваха 50GB. Тази ОС силно се нуждае от интинтернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделям мненията преди мен, ориентирайте се към някой друг модел ноутбук. Има къде по-добри модели, които не са толкова ограничени по отношение на хардуера и софтуера, който може да се инсталира. Хромбука не е лошо моделчето, но лично аз също не бих го препоръчал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам си и настолен компютър и по-свестен лаптоп. Въпроса ми е че това е малко и доста по-подвижно от него и най-вече батерията държи много повече. А по въпроса за малкото памет - ще го ползвам предимно за разни текстови файлове и презентации и  може би рядко за някой по-голям файл,но дори и да е така винаги мога да ползвам карта памет или флашка в крайна сметка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако заговорим за Acer Chromebook CB5-311, си много добър избор за това, което искаш да го ползваш! :)

Но си е доста скъпичък! 

Но... след като си имаш лаптоп, просто му купи 12 cell батерия и дори можеш да си купиш 2 такива от китайците и то около 100-120 лв. и ще можеш да го разнасяш навсякъде и ще издържи над 13 часа с тези 2 нови мощни  батерии! ;)

Само ми кажи модела ти и ще покажа цени при китайците, но ще чакаш поне 15 дни за доставката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване