Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Поръчка на AKG Acoustics K404

Blue_Hulk

Препоръчан отговор

Здравейте! Търсих много в интернета и не мога да намеря български онлайн магазин, откъдето да си поръчвам тези слушалки. Кажете дали има начин да си поръчвам тези слушалки, има ли ги изобщо в България тези слушалки? В противен случай желая да ми посочите надежден чуждестранен сайт, откъдето да си поръчвам тези слушалки. Бюджета ми е 80 лв. не повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търсих много в интернета и не мога да намеря български онлайн магазин, откъдето да си поръчвам тези слушалки. Кажете дали има начин да си поръчвам тези слушалки, има ли ги изобщо в България тези слушалки? В противен случай желая да ми посочите надежден чуждестранен сайт, откъдето да си поръчвам тези слушалки. Бюджета ми е 80 лв. не повече.

Тук пита ли, пише че ги има в наличност https://www.ozone.bg/product/akg-k404-cherni/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползват слушалките?

Алтернатива на друга марка не ви ли устройва!

Слушалките ще ги използвам за слушане на музика, игри и др. Слушам предимно жанрове dance, r&b, pop, indie, rock и др.

По принцип не търся слушалки който да имат тежък бас, а по-скоро да звучат колкото се може по-детайлно и натуралистично.

Ако знаеш някакъв добър модел тип полуотворени слушалки добре, но не пречи и да бъдат затворени ако няма от първите.

Досега много мислих между този модел аудио слушалки и модела SUPERLUX HD330.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не търся слушалки който да имат тежък бас, а по-скоро да звучат колкото се може по-детайлно и натуралистично.

Тея Technics дали ти влизат в бюджета ? AKG не ги харесвам как свирят .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушалките ще ги използвам за слушане на музика, игри и др. Слушам предимно жанрове dance, r&b, pop, indie, rock и др.

Ако знаеш някакъв добър модел тип полуотворени слушалки добре, но не пречи и да бъдат затворени ако няма от първите.

Досега много мислих между този модел аудио слушалки и модела SUPERLUX HD330.

Суперлукса са много добри слушалки за цената си ,но ще ти трябва отделна аудио карта за да им чуеш потенциала.

Една asus xonar dg нова е 50лв. , може да потърсиш и втора упитреба!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1 за мнението от playalistic 

Това Петко е защото слушалките са 150 омови, но са перфектни за цената си. И само да допълня, че вместо тази карта, която ти е предложена (не, че не е добра), но може и с usb dac (usb звукова карта)-има едни произведени във Варна и са много компактни.Но така ще трябва да поотделиш още малко средства (63 за слушалките HD 330 +70 лв за това usb dac-че)Има и по 85 лв от тези usb dac, но и това от 70 ще ти свърши работа (говоря за тези Варненските) 

пп.Поразрових се и ги намерих тези usb dac -ето за тези става въпрос. Ако те интересува де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1 за мнението от playalistic

Това Петко е защото слушалките са 150 омови, но са перфектни за цената си. И само да допълня, че вместо тази карта, която ти е предложена (не, че не е добра), но може и с usb dac (usb звукова карта)-има едни произведени във Варна и са много компактни.Но така ще трябва да поотделиш още малко средства (63 за слушалките HD 330 +70 лв за това usb dac-че)Има и по 85 лв от тези usb dac, но и това от 70 ще ти свърши работа (говоря за тези Варненските)

пп.Поразрових се и ги намерих тези usb dac -ето за тези става въпрос. Ако те интересува де.

Значи hd-330 ми харесват как изглеждат и си ги представям, че ще ми бъдат много удобни, а и доста ги хвалят въпреки, че казано за тях, че това е нещо като реплика.

Явно ще се наложи да закупя и външна звукова карта до 50 лв. но така става малко сложно.

Мисълта ми е, че в мислите ми целях да купя едни слушалки до 70-80 лв. не повече, но сега се оказва, че просто няма как да не се разровя по-дълбоко освен ако не искам нещо поне малко по-качествено от слушалки за 10 лв.(толкова струваха предишните ми слушалки)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи hd-330 ми харесват как изглеждат и си ги представям, че ще ми бъдат много удобни, а и доста ги хвалят въпреки, че казано за тях, че това е нещо като реплика.

Явно ще се наложи да закупя и външна звукова карта до50 лв. но така става малко сложно.

Мисълта ми е, че в мислите ми целях да купя едни слушалки до 70-80 лв. не повече, но сега се оказва, че просто няма как да не се разровя по-дълбоко освен ако искам нещо поне малко по-качествено от слушалки за 10 лв.(толкова струваха предишните ми слушалки)

Значи...за тези пари едва ли ще намериш по-добри от тези HD330! Да - имитация са на модел на Beyerdynamic, но за цената си са перфектни.Ако разчиташ на вграденото си аудио няма значение дали ще си купуш слушалки за 50, или 150 лв!Ако искаш по-добър звук по-добре дай някой лев отгоре и си вземи външна звукова карта, или този usb dac, който ти посочих.Така ще имаш и повече варианти за избор при по високо омовите слушалки.

Ако не-тези AKG за които и питаш в темата ти са 32 омови и за тях няма да имаш нужда от допълнителна външна звукова карта. За цената си и те са много добър избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да влизат в бюджета  :D

Бюджета е до 80лв, а не до 270$.

А ясно . Трябваше да го уточниш в началото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ясно . Трябваше да го уточниш в началото :)

Здравейте! Търсих много в интернета и не мога да намеря български онлайн магазин, откъдето да си поръчвам тези слушалки. Кажете дали има начин да си поръчвам тези слушалки, има ли ги изобщо в България тези слушалки? В противен случай желая да ми посочите надежден чуждестранен сайт, откъдето да си поръчвам тези слушалки. Бюджета ми е 80 лв. не повече.

В момента нямам възможност да закупя външна звукова карта, затова избирам AKG K404.

spielberg благодаря за линка!  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента нямам възможност да закупя външна звукова карта, затова избирам AKG K404.

spielberg благодаря за линка!  :)

Никой не те задължава отделното аудио да го взимаш веднага, все пак тези са 63лв. и ще останат 20-тина лева от бюджета.

Аз моята я взех за 30лв. на старо с остатъчна гаранция, може и ти да търсиш такъв варянт. Та трябва да събереш още 30-40лв. за нова ,пък дотогава око изкочи нещи читаво втора ръка още по-добре!

Имай на предвид, че слушалките се разсвирват след определено време и след месец два ,ако си събрал парите за аудиото, то ще ги чиеш в пълният им потенциал.

Вече,ако крайно си решил да не добавяш аудио карта бих избрал http://www.emag.bg/slushalki-s-mikrofon-koss-ur40t-cherni-srebristi-xx027047/pd/DHYJJBBBM/ за 75лв. с безплатна доставка и вечна гаранция. Кабела им обаче е 1.2м и може да се наложи използване на удължител в зависимост от разположението на кутията!

Ще редактирам линка по-късно, че пиша от телефон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Днеска получих слушалките и не съм особено доволен.

Цената явно е спаднала до 59 лв. защото ако не се лъжа до преди ден бяха към 70 лв. ?
Не знам каква е причината, а и освен това са изчерпани.
Като ги видях първото което забелязах е късия кабел. Очаквах да бъде малко по-дебел.
Изглеждат малки и чупливи, но не се знае тоест може би са по-издръжливи отколкото изглеждат.

Изслушах ги и установих, че ниските почти липсват и съскат леко...

Дали трябва да мине известно време, докато покажат пълния си потенциал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване