Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за Леново B50-70

bat zoro

Препоръчан отговор

Тези дни съм решил да купя лаптопа описан по доло:

Лаптоп Lenovo B50-70 с процесор Intel® Core™ i5-4210U, 1.70GHz, Haswell™, FullHD, 4GB, 1TB, AMD Radeon R5 M230 2GB

Ще го ползвам за офис работа,интернет и гледане на HD / Blu - ray филми свалени от торенти.Много рядко ще се ползва за CS.

Искам компетентното ви мнение , за да съм сигурен какво купувам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни съм решил да купя лаптопа описан по доло:

Лаптоп Lenovo B50-70 с процесор Intel® Core™ i5-4210U, 1.70GHz, Haswell™, FullHD, 4GB, 1TB, AMD Radeon R5 M230 2GB

Ще го ползвам за офис работа,интернет и гледане на HD / Blu - ray филми свалени от торенти.Много рядко ще се ползва за CS.

Искам компетентното ви мнение , за да съм сигурен какво купувам.

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...