Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за Леново B50-70

bat zoro

Препоръчан отговор

Тези дни съм решил да купя лаптопа описан по доло:

Лаптоп Lenovo B50-70 с процесор Intel® Core™ i5-4210U, 1.70GHz, Haswell™, FullHD, 4GB, 1TB, AMD Radeon R5 M230 2GB

Ще го ползвам за офис работа,интернет и гледане на HD / Blu - ray филми свалени от торенти.Много рядко ще се ползва за CS.

Искам компетентното ви мнение , за да съм сигурен какво купувам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптоп Lenovo B50-70 с процесор Intel® Core™ i5-4210U, 1.70GHz, Haswell™, FullHD, 4GB, 1TB, AMD Radeon R5 M230 2GB

Ще го ползвам за офис работа,интернет и гледане на HD / Blu - ray филми свалени от торенти.Много рядко ще се ползва за CS.

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от bat zoro
    • от alegzand1r
      Искам да си взема телевизор до 500 лв. но се чудя на кое да заложа на марка или екстри. Ето някои линкове над които гледам. На последният има няколко телевизора, но парвите линкове мисля че са доста конкурентни .

http://www.technomarket.bg/products/09127017/toshiba-32l2333 - Този телевизор е fullHD на доста добра цена
      http://www.technomarket.bg/products/09127373/toshiba-32w2333 - тук се спестяват 70 лв за сметка на fullHD
      http://zora.bg/samsung/ue32f4000/22521#!prettyPhoto - тук телевизорат е Samsung което мисля че е голям плюс но е на цената на парвият който е FullHD , дали си струва да се лиша от FullHD за сметка на марката. 

приемам и други предложения до около 500лв
                                                                                       Мерси предварително 
    • от Лучано Георгиев
      Предложете ми телевизор 32 инча , FullHD до 800лв?
    • от meomy
      Здравейте, Пиша с интересен проблем с които се блъскам цял ден. Купих си монитор LG Flatron W2243T с FullHD 1920x1080 резолюция. Прикрепям го към лаптоп Lenovo 3000 v200 чрез VGA. Видеото е Mobile Intel® 965 Express Chipset Family. Проблема, е че не разпознава високите резолюции в нито един от режимите на ползване(extended, single, clone). При 1680х1050 екрана на монитора е свит. Доста се рових и пробвах много от решенията описани в Интернет. В крайна сметка нещата се свеждат до неразчитане на EDID информацията за монитора. Някои знае ли как да се допълни тази информация за да се разпознава 1920х1080 розолюцията. Благодаря предварително за помоща! Димитър
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване