Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Харесва ли ме ?

Vinkela_Vinkelov

Препоръчан отговор

Нов съм тук. Има едно момиче което много харесвам.Познавам я от 2-3 години и я харесвам от 1...Проблемът е, че незнам как да и го кажа...защото съм срамежлив А и имам чуството, че и тя ме харесва.Смее се на шегите ми дори и когато са тъпи :D, дори и няколко пъти ме хвана за ръката ...което ме навежда на мисълта по горе , когато си пишем в facebook и като разговорът ни застине тя го продължава :D намира си извинения за да е на саме с мен(примерно ме кара да отида с нея да си купи вода) . Когато се връщам от даскало тя е с компания приятелки...оставя ги и идва при мен... Моля помогнете ми! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен някой от форума да те хване за ръка и да те заведе при момичето,друг начин има.Ах да,всъщност има.Сам да се заведеш при нея.

Действай.

Инак,просто изтърваш възможността.А човек съжалява за пропуснатите възможности.И вие не искате да съжалявате,нали така?

Поздрави.

И малко кураж мъжки покажи,какво ако те отреже например.Няма да си нито първият,нито последният.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От една година я харесваш?Действай, хвани я и ти за ръката и го кажи.Да не влезеш в списъка със задръстените. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От една година я харесваш?Действай, хвани я и ти за ръката и го кажи.Да не влезеш в списъка със задръстените. ;)

Ръката не е много показателен фактор. Да я хваща през кръста и да почне да я целува по врата. Ако не се опъва значи го харесва ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7647064q.jpg

ммм май те харесва

абе харесва те

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Харесваш ли я?

- Харесвам я, но си има приятел...

- Тя и деца ще има...

Ако не си схванал този не толкова гениален виц - то е едно. Действай!!!

Има и една друга "гениална" мисъл, но все пак вярна и точна:

"По добре да съжаляваш за нещо, което си направил, от колкото да съжаляваш за нещо, което е можело да бъде".

И друго. Колкото повече чакаш, толкова повече попадаш във тази "френд зона", демек ставате приятели. И губиш.

Щом я харесваш, действай, направи нещо. Ние не я познаваме, че да ти кажем какво точно, ето ти възможни варианти, които може да не кореспондират с твоята ситуация:

- Хвани я и ти за ръката, всъщност пусни малко ръце към други части, гръб, прегърни я, към дупе, някъде другаде... Намекни с тези си действия, че искаш нещо повече.

- Говори с нея, обясни ѝ нещата.

- Покани я на по-романтична среща. Според възможности, изведи я накъде, или си направете вечеря вкъщи, или се разходете някъде, де да знам къде се намирате и какво може да направите...

- Както сте сами, направи опит да я целунеш.

- И още много други възможности според ситуацията....

Но не изпускай шанса си да си кажеш и да покажеш чувствата... Останалото зависи от теб!

7647064q.jpg

ммм май те харесва

абе харесва те

Мда.

Щом се смее на тъпотии, и се отделя от "сврака партито" за да е с него :)

Какво беше, "открадни усмивката на едно момиче и е твое"

Да страхът от отхвърляне.Има го тоз момент.Ама тря си нахален. ;)

Това е голяма психологическа бариера. Факта е, че вероятно ще те отхвърлят повече пъти от колкото ще те приемат. Но не трябва да се отказваш!

Ръката не е много показателен фактор. Да я хваща през кръста и да почне да я целува по врата. Ако не се опъва значи го харесва ...

Да, да покаже по някакъв начин, че има други намерения от това да ѝ е добра дружка...

И малко кураж мъжки покажи,какво ако те отреже например.Няма да си нито първият,нито последният.

А с това ще завърша!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излез с нея ,обаче само двамата. Покани я на вечеря ,или на някакво място ,което харесвате. Поговорете си и нещата сами ще тръгнат ,при възможност я целуни. Директно да я срещнеш и да й кажеш "здравей аммм харесвам те" някак не върви. Жените обичат да ги предразположиш. Като направиш нещо мило за нея ,шансът да реагира положително се увеличава рязко ,дори и да не те харесва ,като гадже ,а като приятел. И аз имам много приятели от женски пол ,те умеят да те изслушат ,да ти дадат съвет без да се отегчат или да ти се подиграят. Приятелската близост е доста относително понятие. Повечето ми приятели от женски пол обичат и за ръка да вървим ,и да се гушкат ,да сядат в мен ,да се лигавят без значение дали някои от двамата е обвързан или не. Приятелството сближава много хората ,но не винаги физическия контакт ,е свидетелство ,че другия иска нещо повече. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О да я свиква с вечери.На ресторант ли да я води?Хващай я за ръката може една гривна ако носи.Нежни думи и после кот каза BMW Маниака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво чакаш още, като тя самата ти се натиска в тебе ? Сигурно като я видиш си гълташ граматиката и се чудиш какво да правиш :-):-):-) Познаваш момичето от 3г. подари и нещо което харесва,заведи я някъде където обича да ходи на разходка (само вие двамата, не ти да си домъкнеш приятели или тя приятелки) или я заведи на кино. Най-важното е ти да я разговаряш не тя тебе. Най-добре измисли нещо да я вкараш у вас и действай :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нов съм тук. Има едно момиче което много харесвам.Познавам я от 2-3 години и я харесвам от 1...Проблемът е, че незнам как да и го кажа...защото съм срамежлив А и имам чуството, че и тя ме харесва.Смее се на шегите ми дори и когато са тъпи :D, дори и няколко пъти ме хвана за ръката ...което ме навежда на мисълта по горе , когато си пишем в facebook и като разговорът ни застине тя го продължава :D намира си извинения за да е на саме с мен(примерно ме кара да отида с нея да си купи вода) . Когато се връщам от даскало тя е с компания приятелки...оставя ги и идва при мен... Моля помогнете ми! 

Бъдете по-смел! Няма точна „рецепта“ за любовни обяснения. Подхванете разговор на тази тема и нещата ще се случат!

Не казвам, че ще сте заедно, но поне ще имате представа, дали Ви харесва или не. Явно и тя е срамежлива (ако Ви харесва), щом не Ви е „нападнала“ досега. Побързайте, за да не я видите как държи друг, за ръката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си се отказал, да дойда ме запознаеш с нея? Аз на твое место, направо я хващам я водя у нас. Некое романтично филмче, малко прегръдки и влизам направо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си се отказал, да дойда ме запознаеш с нея? Аз на твое место, направо я хващам я водя у нас. Некое романтично филмче, малко прегръдки и влизам направо.

Е ама човека няма ново Audi все пак и при него пътя ще е по трънлив. Докато при батковците с колите е малко по лесно.

п.п. аз за чичко минавам вече ама това е друга тема просто споделям наблюдения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се подигравай с момчето! Ще я „хванеш и влезеш“, само ако тя иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ама човека няма ново Audi все пак и при него пътя ще е по трънлив. Докато при батковците с колите е малко по лесно.

п.п. аз за чичко минавам вече ама това е друга тема просто споделям наблюдения.

Преди да взема Аудито, същата история беше. Първо на кафенце, малко се опознаем, после я каня в някоя дискотека, след това у нас/ у тях пуснем си някой филм ужаси/романтичен и нещата се случват от само себе си. Къв пак чичо се извади ти бре, дет караш това БМВ пукаш ги сека вечер.

Не се подигравай с момчето! Ще я „хванеш и влезеш“, само ако тя иска.

Че защо да се подигравам? Казвам му от опит не казвам, че трябва да я изнасили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къв пак чичо се извади ти бре, дет караш това БМВ пукаш ги сека вечер.

офф. Беше то вече ме излъгаха и си стоя в къщи. Тоя път се надявам да е любов защото бях със сеата като ми върза. Е после разбра че и бмв имам ама си ме беше "харесала" вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че защо да се подигравам? Казвам му от опит не казвам, че трябва да я изнасили.

Като имаш опит, евентуално и жени (бол), защо го караш да ти я праща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е важно, каква кола караш, важно е дали си човек. Дали имаш сърце, познавам много момчета които карат супер скъпите коли, но от вътре са празни. Нито сърце, нито в главата има нещо. Авторе недей чака, че някой по печен от теб ши та изпревари, после ши духаш супата.

Като имаш опит, евентуално и жени (бол), защо го караш да ти я праща?

Една повече няма навреди :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако толкова те е срам да й кажеш(Което е глупаво?!?!) прави и ти като нея, викай я насаме с тебе, говори й ти, опитвай се да я разсмееш. Кое му е толкова трудното. А аз ако съм на нейно място сигурно ще се побъркам, а вярвай ми на нас през ума ни минават какви ли не неща, така че за да не се побърка и да те помисли за кретен си преглътни срама.

Трябва да я притиснеш, точно тогава когато са силни дори и най-малките емоции. Не бъди директен, а просто мил, нежен.... ти сам ще усетиш кога е момента да я целунеш, или да признаеш, че я харесваш и т.н.

Хайде да приемем, че до сега си анализирал ситуацията ..... сега вече е време да действаш!!! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...когато си пишем в facebook и като разговорът ни застине тя го продължава...

Абе стига с тая книга, по телефона патки не се пасат! Откъде си сигурен, че не "продължава разговора" с още 12 като теб? Уреждай си среща с нея очи в очи и действай. След като нямате (засега) проблеми в общуването, посмейте се, разведри обстановката, пък я целуни и ѝ кажи какво мислиш, не чакай тя да се сети (не че не се е сетила, жените имат безпогрешен нюх за тия работи) и си решавай проблемите от раз. Има само две възможности - или ще ти отвърне, или ще ти откаже. Ако е първото - ОК, ако пък не си ѝ в главата и вземе да увърта - преориентирай се в друга посока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване