Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Остават ми надписи на екрана на Windows7,  появяват се след работа на менютата на десения бутон на мишката и няма премахване тая гад, рестартирам и екрана е чист до първото кликване с десния бутон. На снимките съм показал какъв е проблема, моля помагайте.

post-353501-0-20743400-1412584687_thumb.

post-353501-0-39434300-1412584690_thumb.

post-353501-0-23217900-1412584692_thumb.

post-353501-0-17076400-1412584798_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От коя програма ти се появява този надпис? С F5 не се ли оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От коя програма ти се появява този надпис? С F5 не се ли оправя.

Привет, това е от менюто на десния бутон върху десктопа на windows, подобни надписи ми оставят от различни програми, примерно от Bitcomet беше предния път. F5 не помага и е  точно тази команда която е останала като надпис, показана на снимките. След като се появи надписа той си стой така,  и друг не се появява независимо къде и колко съм ползвал менютата на десния бутон, за да изчезне трябва да стартирам някоя игра или рестна Windows.

Редактирано от rumenbb (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е от драйвера на видео картата

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е от драйвера на видео картата

Понеже съм със лаптоп, имам 2 видеокарти сега ще преинсталирам една по една и двете ще проверя какво ще се случи, но ако е драйвер би трябвало да е процесорната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като преинсталирах Intel HD graphics driver, :)  проблема е решен и засега всичко е ОК.

Искрено благодаря за бързата помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, днес отново се появи проблема :no-no: , по-късно ще преинсталирам наново със свален драйвер от сайта на Интел, и ще видя как ще се държи, много ме притеснява тая бърза поява на въпросният бъг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.