Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте..  :)  както вече може би сте разбрали по заглавието че имам проблем с искачащите реклами 

къкво съм правил аз за да ги премахна..? менял сам няколко от най-извесните браузари като Google Chorme Mozila Firefox и в мемента съм с Opera преинсталирал съм ги по няколко пъти и нищо не става пак си искачат ето ви и една снимка за да предобиете представа http://prikachi.com/images.php?images/725/7649725i.png надявам се да ми помогнете..  :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://adblockplus.org/ Помага не съм виждал реклама от доста време вече

работи.. мерси много  :)

а какво да правя с тези страници къдети ми ги отваря в друк прозорец на браузара ?

то пак за реклами и пище че страницата е блокирана но неможе ли да не се отварят изобщо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

881412667564.png

Като заговорихте за изкачане на реклами в друг подпрозорец....от тази сутрин ми се отваря постоянно тая страница.... ?

Какво може да е и как да го премахна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

работи.. мерси много  :)

а какво да правя с тези страници къдети ми ги отваря в друк прозорец на браузара ?

то пак за реклами и пище че страницата е блокирана но неможе ли да не се отварят изобщо ?

881412667564.png

Като заговорихте за изкачане на реклами в друг подпрозорец....от тази сутрин ми се отваря постоянно тая страница.... ?

Какво може да е и как да го премахна?

За тях нищо не знам и аз искам да ги махна ама не съм търсил как

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...