Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Искам мнение за Great Wall Hover H5

-------------

Препоръчан отговор

Искам някакво мнение за Great Wall Hover H5

Това чудо е произведено 2011г и е на окло 70000км. 

4х4 е и има доста екстри!

Все пак ще поискам и вашето мнение отноно качество, издръжливост, осигуреност от към резервни части, цена за сервизиране и други общи разходи!

Цената му е и малка и голяма, та за това търся и мнения!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само 70000 км да е навъртял този джип за 3 години. Малко ме съмнява. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какъв "шофер" го е карал,ако е някой като мен и на година прави по 10-15 000 защо да ти се виждат много?Друг е въпроса,че е малко вероятно да е такъв защото повечето хора ходят с колата и до тоалетната.Но и на 150 000 да е няма да има никакви проблеми защото повечето коли които се внасят са на по над 300 000 и вървят като по чудо :D .На една кола си й личи когато е убита от каране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сега я разглеждам само през Интернет - изглежда прилично! Цената и е малко висока за моя джоб и първата ми работа ще бъде ако вляза в преговори да се опитам да сваля поне с 1000лв. Все пак нищо не знам за тази марка и ще се радвам на отзиви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе какви ги дрънкате :) Това да не е izabel 1,  дето ги прави 70 на тримесичие? Аз напоследък минавам 8-9000 годишно. Къде ще ги навърти 70 000  в гората, гонейки глигани? Вие представяте ли си тогава глиганите колко ще са навъртели :P

70 000 на година минава едно такси във Варна, като имате предвид, че има кушии и до Златни пясъци и до Владиславово и на майната си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Билдера е прав за километрите. Емо, ти по колко въртиш на личната си кола за година?

А за джипа... по-скоро не. Не ме кефи и има доста негативни отзиви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе какви ги дрънкате :) Това да не е izabel 1,  дето ги прави 70 на тримесичие?

Благодаря все пак. Но Емо за малко да ме комплексира и ме хвърли в размисъл !

Ако си спомняш кога бяхме с почти еднакви километражи (на около 25к) ... моя вече минава 53к км а имам и друга кола все пак но сеата ми е основна.

Емо кажи ни по колко въртиш ти годишно че ми е интересно.

Аз средно минавам между 50-60хил. (всъщност от май месец миналата година до сега ако събера километражите на двете са точно 81 хил. 28 и 53 ) е ама аз почти не слизам от колата и работата ми е свързана с много движение а и обичам да карам за удоволствие. Понякога и от бездействие сядам зад волана и си карам и си измислям маршрути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си спомняш кога бяхме с почти еднакви километражи (на около 25к) ... моя вече минава 53к км а имам и друга кола все пак но сеата ми е основна.

Аз средно минавам между 50-60хил. (всъщност от май месец миналата година до сега ако събера километражите на двете са точно 81 хил. 28 и 53 ) е ама аз почти не слизам от колата и работата ми е свързана с много движение а и обичам да карам за удоволствие. Понякога и от бездействие сядам зад волана и си карам и си измислям маршрути.

Практиката показва, че тези километри са малко за кола още повече, че се и продава. Все пак никъде не съм написал, че това е основен критерии при купуването на автомобил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я пазя за вечни времена, затова не въртя. Като поодъртее мисля да и сложа карбонов капак. Да олекне малко и да гори по-малко. 

Само малко статистика още, че пак се насочихте към тая тема, кой колко върти. Аз максимум на година съм въртял 18000 и то като вземах космическа заплата и почти всяка седмица прекосявах на ширина България. В България средния пробег според същата тая статистика е 8000 км средно на година. В Щатите и Германия имаме 12-15 000 км  и тенденцията е към спадане на средния годишен пробег. Ето и една наистина сериозна статистика за пробега на автомобилите в Германия. Говоря за тая на TuV при 2-3 годишните автомобили:

2014-10-08_175553.jpg

В жълто съм означил 4х4 автомобилите, евентуални покупки за ловците на глигани. И това е в Германия, където средния пробег е около 2 пъти по-голям от тоя в България. Логично е - голяма държава, липса на ограничение на скоростта, големи и бързи пробези от точка А до точка Б 

Дори в българския случай тия 70 000 км ми изглеждат твърде много за 3 години. Ама няма да се съмнявам в човека я. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми той Емо Костов се покри и не каза по колко върти. 

А иначе SX4 е толкова за лов, колкото и мойто Седичи. 

Въпреки че, като се замисля излезе доста здраво. :))) 

http://prikachi.com/images.php?images/482/7654482r.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми той Емо Костов се покри и не каза по колко върти. 

А иначе SX4 е толкова за лов, колкото и мойто Седичи. 

Въпреки че, като се замисля излезе доста здраво. :))) 

http://prikachi.com/images.php?images/482/7654482r.jpg

Този кросоувър т.е. това Седичи чак сега ми влиза в полезрението! Странно изглежда. 

Съдейки от снимките, то на мен ми прилича по - скоро на ван а не на SUV

Не споря - може и добро да е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ван не е със сигурност, защото е доста по-малко. И багажника не е голям. 

Просто е вариант. Ни риба, ни рак. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване