Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за видеокарта

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам каква Видеокарта ми препоръчвате, до 250 лв за конфигурацията :

Захранване : 400W (китайско май) 

Процесор : AMD А6 3650 APU x4

RAM : 8 гб - 1600mhZ
Благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Допиши за тия пари и захранване ли искаш или захранването после ще се обсъжда , щото него задължително ще трябва да го смениш  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процесора е на 1 година, така че не смятам да го сменям, искам видеокарта която да поддържа игри като Euro Truck. Склонен съм и захранване да купя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами зависи колко пари е захранването, може да добавя максимум още 50 лв.

Процесора е на 1 година, така че не смятам да го сменям, искам видеокарта която да поддържа игри като Euro Truck. Склонен съм и захранване да купя.

Крайна цена 299,33 лв.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейсън,тази видео карта я има за 180 лева в емаг,а на същата цена има 430 ватов сисоник,който е в пъти по-качествен от тази сравнително нова марка FD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак се изказваш неподготвен и пишеш за нещо,които не си виждал и чувал.Много сменяш профилите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейсън,тази видео карта я има за 180 лева в емаг,а на същата цена има 430 ватов сисоник,който е в пъти по-качествен от тази сравнително нова марка FD.

Дал съм предложение, което според мен е подходящо, а автора на темата ще вземе крайното решение. Ако я има картата по-евтина още по-добре. Захранването е достатъчно добро, по-тихо е от Seasonic 430 и е с по-силна 12V. 

Лека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти с твоите 15 години ги разбираш нещата и имаш огромен опит със захранвания, графични карти, процесори и т.н. Както и да е. Няма да се обяснявам на подрастващи и на тролове като онзи с червения аватар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото имам известен опит с графични карти и процесори,захранвания,не толкова,но съм сигурен,че сисоника е по-добър.Също,Вие не ме познавате изобщо,а щом на 15 години,утре 16 съм чел повече от вас,без да уча това,а успявам да отговарям във всяка тема и да помагам на всеки по всяко време,въпреки че съм на училище,мога да си направя сметката,че ако сте на 30 години,не сте прочели веднъж нещо или не сте попитали някой,който е специалист,от малък питам баща си за всяко нещо свързано с платки,конектори,кондензатори и отделно чета форумите и гледам клипове на разни хора в YouTube,а съм сигурен,че това,което съм прочел и съм чул е било от образовани хора,а не от такива като вас,без дори профилна картинка.Да препоръчаш нещо не е нужно да имаш образование и дипломи,просто трябва да си прочел достатъчно и това да те влече,че да го разбираш,от 10 години се занимавам с компютри и старите ми машини работят в момента перфектно,чистя ги постоянно и добавям някоя перка,а вашият опит какъв е,защото не видях някъде в профила Ви да пише,че имате някакво,дори нямате дата на раждане...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дал съм предложение, което според мен е подходящо, а автора на темата ще вземе крайното решение. Ако я има картата по-евтина още по-добре. Захранването е достатъчно добро, по-тихо е от Seasonic 430 и е с по-силна 12V. 

Лека.

Как разбра,че е по-тихо и какво означават сухи цифри на етикета?Какви компоненти са използвани?Я се скрий и не пиши за неща,които не си виждал и чувал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е достатъчно да се гледат само изписаните ватове.Важно е и от какви компоненти е изградено захранването,какви защити има и други такива.Това е най-общо казано.Приемете захранването като сърцето на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване