Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да вляза в BIOS- а на лаптоп леново g510

nulenceto

Препоръчан отговор

Здравейте, ще Ви помоля за малко помощ.

Искам да инсталирам на нов лаптоп леново g510, windows 7, но ми е напълно непонятно след този екран на къде?

post-125897-0-74531200-1412873580_thumb.

Четох тук една тема как да се спрявя след като вляза в биоса, но аз и до там не мога да стигна с този лаптоп.

Така че моля за помощ да подкарам инсталацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това го направих, но после ми излиза c:/>_ тук не ми е ясно какво да напиша за да продължа с инсталацията.

Снимката я взаимствах от друг потребител и за това не показва точно до къде съм, но съм си до под кривата круша...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При стартиране на лаптопа,помпете бутона F2 .Ако не стане с него,опитайте с Delete ,или пък ще е нужна клавишна комбинация от Fn+F2 или Esc+ F2 или нещо подобно.

След като влезете в БИОС,трябва да зададете кое да бъде първо буутващо устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще Ви помоля за малко помощ.

Искам да инсталирам на нов лаптоп леново g510, windows 7, но ми е напълно непонятно след този екран на къде?

attachicon.gifbios.jpg

Четох тук една тема как да се спрявя след като вляза в биоса, но аз и до там не мога да стигна с този лаптоп.

Така че моля за помощ да подкарам инсталацията.

https://in.answers.yahoo.com/question/index?qid=20140304213244AAimX6u

Гугъл не хапе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При стартиране на лаптопа,помпете бутона F2 .Ако не стане с него,опитайте с Delete ,или пък ще е нужна клавишна комбинация от Fn+F2 или Esc+ F2 или нещо подобно.

След като влезете в БИОС,трябва да зададете кое да бъде първо буутващо устройство.

Благодаря  ти много с Fn+F2 стана, влязох в биоса смених си буутващото устройство и започнах инсталацията на уиндоуса.

Отново искрено благодаря за бързия и компетентен отговор. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване