Премини към съдържанието
tetra

Таблет за ползване на Скайп и Вайбар

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ми дадете мнението си за ползването на таблет  модел - NEXT Book NX007  

DW 8G.

-основно искам да го използвам за говорене по Скайп и Вайбар.

ето техн.параметри от Мтел.

Производител: Next Book   Модел: NX007DW8G   Размер: 192.2 x 112.1 x 9.3 мм.   Тегло: 280 гр.   Батерия: Li-Ion / 3000 mAh   Време на изчакване 2G/3G : до 240 ч.   Време на разговор 2G/3G: до 4 ч.   SAR max: 1.03 W/kg   Размер на дисплея: 7” (17.78 см.)   Тип на дисплея: TFT / капацитивен   Резолюция: 1024 x 600 пиксела   Слот за Memory Card: plus-ico.png   SIM карта: Стандартна SIM   Операционна система: Android 4.2 Jelly Bean   Процесор: MT8312 Dual-Core ARM Cortex A7 / 1.2 GHz   Брой ядра: 2   RAM: 512 MB   Вградена памет: 8 GB   Налични цветове: Черен   Гаранция: 24 месеца   Представен: 2014

Благодаря,предварително

!

Редактирано от tetra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми какво искаш да ти кажем ? Можем само да потвърдим че става за това за което ще го ползваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ми дадете мнението си за ползването на таблет  модел - NEXT Book NX007  

DW 8G.

-основно искам да го използвам за говорене по Скайп и Вайбар.

ето техн.параметри от Мтел.

Производител: Next Book   Модел: NX007DW8G   Размер: 192.2 x 112.1 x 9.3 мм.   Тегло: 280 гр.   Батерия: Li-Ion / 3000 mAh   Време на изчакване 2G/3G : до 240 ч.   Време на разговор 2G/3G: до 4 ч.   SAR max: 1.03 W/kg   Размер на дисплея: 7” (17.78 см.)   Тип на дисплея: TFT / капацитивен   Резолюция: 1024 x 600 пиксела   Слот за Memory Card: plus-ico.png   SIM карта: Стандартна SIM   Операционна система: Android 4.2 Jelly Bean   Процесор: MT8312 Dual-Core ARM Cortex A7 / 1.2 GHz   Брой ядра: 2   RAM: 512 MB   Вградена памет: 8 GB   Налични цветове: Черен   Гаранция: 24 месеца   Представен: 2014

Благодаря,предварително

!

става за тези неща ама ако искате например да говорите по скайп и да сърфирате в нета ще ви трябва таблет с 1ГБ рам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

става за тези неща ама ако искате например да говорите по скайп и да сърфирате в нета ще ви трябва таблет с 1ГБ рам!

Това пък защо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък защо ?

Поне на мен скайпа на таблета ми гълта около 400мб рам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне на мен скайпа на таблета ми гълта около 400мб рам

На моя таблет с 512MB RAM пък спокойно си работя със Скайп и интернет от повече от три години :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя таблет с 512MB RAM пък спокойно си работя със Скайп и интернет от повече от три години :)

Кажи как правиш тази магия

на моя таблет (на половина сцепен тъч) включа ли скайп и интернет (Asus Fonepad 7) започва да мисли като мен по история ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи как правиш тази магия

Моделът е Samsung Galaxy Tab P1000, руутнат, и с инсталиран Overcome Кratos 4.1.0 . Други магии не съм правил :)

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моделът е Samsung Galaxy Tab P1000, руутнат, и с инсталиран Overcome Кratos 4.1.0 . Други магии не съм правил :)

А на моя таблет може ли да има връзка с това че има мишка свързана с него (причината е казана по-горе)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни я, и ще разбереш :)

Не мога таблета на работи без нея :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи този таблет е с РАМ 512 и трудно ще работи с Скайп и Вайбар така ли да разбирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи този таблет е с РАМ 512 и трудно ще работи с Скайп и Вайбар така ли да разбирам?

Не знам за паметта, но като гледам какви данни са дали за батерията - май ще си ходиш винаги със зарядното ;) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.