Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лаптоп за игри до 1800 лв.

Препоръчан отговор

Здравеите колеги,
търся си лаптоп за игри, нямам кой знае какви изисквания освен да бъде с Матов екран. Най - тежката игра която ще се играе на него е World of Warcraft. Също ще се ползва и за сърфиране из интернет и офис пакет, но предполагам, че ако става за игри ще става и за останалите работи :)
За момента съм се спрял на ТУК ,ако предложите по различен модел моля кажете с какво е по - добър от посочения от мен. :)
Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме,наистина ли държите да е лаптоп? За тези пари ще се снабдите със много мощен настолен компютър,плюс монитор с много по-голям диагонал от този на лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли как да увеличим малко бюджета?

Примерно ASUS ROG G550JK-XO265D или ASUS ROG G551JM-CN013D. ROG серията стои зад Republic of Gamers. Лаптопите са създадени за игри специално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз вече имам настолен компютър и тъй като ми предстой да бъда повече в движение за напред искам да си взема и лаптоп...

Има ли как да увеличим малко бюджета?

Примерно ASUS ROG G550JK-XO265D или ASUS ROG G551JM-CN013D. ROG серията стои зад Republic of Gamers. Лаптопите са създадени за игри специално.

Максимума ми е 1800 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заделил сте сериозна сума за покупката.Най-добре да изчакате малко,да посъберете още парички и да вземете някой от предложените ви от почитаемият quickJO модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леновото, което сте избрал има достатъчно ресурс да се справи с много игри. Не съм запознат в детайли с модела, но все пак съм склонен също да препоръчам след като ще взимате лаптоп за игри, да вземете такъв, който наистина е направен за игри. Например препоръчаните от quickJo модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги,

търся си лаптоп за игри, нямам кой знае какви изисквания освен да бъде с Матов екран. Най - тежката игра която ще се играе на него е World of Warcraft. Също ще се ползва и за сърфиране из интернет и офис пакет, но предполагам, че ако става за игри ще става и за останалите работи :)

За момента съм се спрял на ТУК ,ако предложите по различен модел моля кажете с какво е по - добър от посочения от мен. :)

Поздрави!

Изборът ти не е лош и коментари за ROG изглеждат не на място съпоставени с изискванията ти.  При това посочените версии на ROG са от най-бюджетните и изборът им е пълна набутвация. Щом разполагаш с такъв бюджет(сравнително добър за българската реалност) отиваш в магазина и взимаш най-доброто за парите си. Ако консултанта не е читав пускаш едно бързо запитване до нас. И доста по-евтин лаптоп би ти свършил работа.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...