Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лаптоп за игри до 1800 лв.

Препоръчан отговор

Здравеите колеги,
търся си лаптоп за игри, нямам кой знае какви изисквания освен да бъде с Матов екран. Най - тежката игра която ще се играе на него е World of Warcraft. Също ще се ползва и за сърфиране из интернет и офис пакет, но предполагам, че ако става за игри ще става и за останалите работи :)
За момента съм се спрял на ТУК ,ако предложите по различен модел моля кажете с какво е по - добър от посочения от мен. :)
Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме,наистина ли държите да е лаптоп? За тези пари ще се снабдите със много мощен настолен компютър,плюс монитор с много по-голям диагонал от този на лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли как да увеличим малко бюджета?

Примерно ASUS ROG G550JK-XO265D или ASUS ROG G551JM-CN013D. ROG серията стои зад Republic of Gamers. Лаптопите са създадени за игри специално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз вече имам настолен компютър и тъй като ми предстой да бъда повече в движение за напред искам да си взема и лаптоп...

Има ли как да увеличим малко бюджета?

Примерно ASUS ROG G550JK-XO265D или ASUS ROG G551JM-CN013D. ROG серията стои зад Republic of Gamers. Лаптопите са създадени за игри специално.

Максимума ми е 1800 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заделил сте сериозна сума за покупката.Най-добре да изчакате малко,да посъберете още парички и да вземете някой от предложените ви от почитаемият quickJO модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леновото, което сте избрал има достатъчно ресурс да се справи с много игри. Не съм запознат в детайли с модела, но все пак съм склонен също да препоръчам след като ще взимате лаптоп за игри, да вземете такъв, който наистина е направен за игри. Например препоръчаните от quickJo модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги,

търся си лаптоп за игри, нямам кой знае какви изисквания освен да бъде с Матов екран. Най - тежката игра която ще се играе на него е World of Warcraft. Също ще се ползва и за сърфиране из интернет и офис пакет, но предполагам, че ако става за игри ще става и за останалите работи :)

За момента съм се спрял на ТУК ,ако предложите по различен модел моля кажете с какво е по - добър от посочения от мен. :)

Поздрави!

Изборът ти не е лош и коментари за ROG изглеждат не на място съпоставени с изискванията ти.  При това посочените версии на ROG са от най-бюджетните и изборът им е пълна набутвация. Щом разполагаш с такъв бюджет(сравнително добър за българската реалност) отиваш в магазина и взимаш най-доброто за парите си. Ако консултанта не е читав пускаш едно бързо запитване до нас. И доста по-евтин лаптоп би ти свършил работа.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте !
      Днес получих 4 хард диска SATA, 
      според продавача, използвани в конзоли за игри.
      1. Seagate LD 25.1
      2. Seagate LD 25.2
      3. Fujitsu N124
      4. HITACHI N13508
      На втория хард диск (Seagate LD 25.2) има текст NOT SUITABLE FOR LAPTOP COMPUTER USE
      Третият и четвъртият имат малки разлики в конекторите (ако така се нарича тази част)
      15 + 7 пластини си ги имат, но след тях има още едно гнездо с 4 пинчета,
      които в №1 и №2 (Seagate) ги има, а на Fujitsu и HITACHI ги няма.

Въпросите ми са :§
      1. Дали ще тръгнат, ако ги сложа в лаптопи ?
      2. Дали ще създават проблеми при работа ?
      3. Каква несъвместимост може да обозначава текста NOT SUITABLE FOR LAPTOP COMPUTER USE ?
      хардуерна, софтуерна, правна/лицензнна или друга ?
      4. Имате ли някакви препоръки, коментари, за които не се сещам да попитам ?

Моля за съвет или за линк, ако вече някъде е писано по подобна тема,
      на български, руски или английски !

Предварително Ви благодаря !

Снимките са тук : !https://imgur.com/a/GDjo2eU
    • от Марио Проданов
      Здравейте, колеги!
      На скоро родителите ми дадоха техен стар лаптоп Asus F5 закупен през 2009 година и използван до 2014г. 
      Първоначално лаптопа стартира и ми показа още от началото само черен екран. Оставих го 5мин. да вдигне температура и сам потръгна и стартира. Направих профилактика(почистване и добавяне на нова термопаста на CPU и GPU.) Почистване на плочките на  RAM паметта с Brake Cleaner, както и слотовете.  След това го преинсталирах на Windows 7 64bit и всичко си беше наред. 
      Въпреки всичко това още от самото начало лаптопа не записваше датата и часа - нито в BIOS, нито и в ОС. Знаех от къде е проблема - плоската батерия.
      Разглобих лаптопа на цяло - бавно и много внимателно. Смених старата плоска батерия с нова и върнах всичко обратно, както трябва(всички кабели свързани и няма нищо скъсано и счупено, защото не разглобявам за първи път лаптоп или декстоп машина. )
      Както споменах върнах всичко на мястото и не иска да стартира. Като го стартирам - черен екран и не показва нищо повече. 
      Всичко прегледах - RAM, HDD и т.н. Всичко работи, но продължава да дава черен екран.
      Направи ми впечатление, че чипсета на дъното на лаптопа прегрява. 
      Попитах едно момче, което също като мен се занимава с компютри от доста години. Погледнах ме го и ми спомена, че чипсета е изгорял, но аз не съм много съгласен с него. 
      Това е общо взето всичко. 
      Дайте съвет и си изкажете мнението по темата.
      Съжалявам, ако съм забравил нещо да добавя.
      Благодаря за вниманието! 🙂
    • от dakata00ss
      Здравейте! От няколко месеца лаптопът ми замръзва по време на каквато и да е работа, по време на игри се забелязва значителен(с над 50%) fsp drop. Също така има и друг проблем - когато вкарам захранващия кабел в лаптопа(батерията може да или да не е в него), който е вече свързан към тока, лаптопът се включва и изключва сам без да съм натиснал копчето и чак на 3я път се включи нормално. Ползвам две операционни системи - windows и ubuntu. Преди съм нямал такъв проблем, носих го на сервиз и ми казаха, че си прави проверки някакви. Дори и да е вярно мисля, че не е това проблема. Занимавам се с компютри, но нямам особен опит(повече софтуерно, отколкото хардуерно). Четох какво ли не, правих какво ли не и нищо. Ще дам и следния пример - когато стролвам някъде много бързо, лаптопа замръзне за 2-3 секунди и отиде да там, където съм скролнал. Лаптопът е на 2-3 години и е ASUS ROG GL552VX-DM447D. Ако може да ми дадете някакви насоки, какъв е проблема, може ли да се разреши и т.н.? Благозаря предварително!
    • от l-8
      здравейте,
      не съм много сигурен как точно трябва да формулирам темата, но ще опитам.
      повечето от новите лаптопи, които се продават, имат инсталиран windows 10. обадих се в магазин от верига и попитах една служителка дали ако махнат windows 10 от определен лаптоп и ми го дадат с ms-dos, например,  няма да ми намалят цената със 150 - 200 лв. служителката ми каза, че нямало да го направят защото получавали лаптопите така - с инсталиран windows 10 и въобще им било забранено да ги пипат. 
      въпросът ми е дали на такъв лаптоп с windows 10 ще мога да инсталирам някаква друга ос, например linux-distro? мисля си, че не би трябвало да има проблем, обаче често се случва да си мисля едно, а то да излиза съвсем друго.
      какъв е вашият опит?
    • от l-8
      здравейте,
      наскоро се позагледах в ревюта на нови лаптопи и на доста от тях сякаш не можах да видя ethernet lan-socket. не ми се иска да вярвам, че от един момент нататък ще започнат да произвеждат всички лаптопи без възможност за кабелен интернет, защото направо ще е нещо безподобно и чудовищно и все ми се иска нещо да съм недоразбрал и/или недовидял.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване