Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Искам да играя CoD modern warfare 3 multyplayer

joan02

Препоръчан отговор

Искаме с един приятел да играем играта call of duty modern warfare 3 multyplayer, но търсихме, и търсихме, и нищо не намерихме! Въпроса ми е от къде да си я изтегля!
!ИЗВИНЕТЕ, АКО ИМА НЯКАКАВ ПРОБЛЕМ В ТЕМАТА МИ КАЖЕТЕ И БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаме с един приятел да играем играта call of duty modern warfare 3 multyplayer, но търсихме, и търсихме, и нищо не намерихме! Въпроса ми е от къде да си я изтегля!

!ИЗВИНЕТЕ, АКО ИМА НЯКАКАВ ПРОБЛЕМ В ТЕМАТА МИ КАЖЕТЕ И БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

https://uk.gamesplanet.com/game/call-of-duty-modern-warfare-3--1999-1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не бих дал пари за игра!!! Ако може да не е premium!

Тук никога не биха ти дали  линк , за сваляне от торент тракер , освен ако не са ентусиасти , които е така за идеята , биха предизвикали гнева на Капитана. И за да не спорим излишно, върни се и прочети правилата на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм единствения явно който ще ти помогне, потърси за teknogods mw3 в гугъл и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай 

http://teknogods.com/?p=837

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай 

Махни линка!Освен ако не искаш "да предизвикаш гнева на капитана"

а относно тебе прочети правилата на форума особено 2.10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни линка!Освен ако не искаш "да предизвикаш гнева на капитана"

а относно тебе прочети правилата на форума особено 2.10

Не ми пука кой знае колко   :)

тъй или иначе един от  Администраторите не ме харесва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми пука кой знае колко   :)

тъй или иначе един от  Администраторите не ме харесва

Докато не се научим да спазваме правилата на играта , която играем и докато продължаваме да си играем на "Аз съм по-мъж" или на "Моя е по-дълъг", "така или иначе" от това държава няма да стане. Ясно ми е , че ще си направиш нова поща и нов ник за по-малко от 5 минути, но ще дойде момент да престъпиш правилата и ще ти трябват стотици хиляди пъти по 5 минути за да ги оправиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато не се научим да спазваме правилата на играта , която играем и докато продължаваме да си играем на "Аз съм по-мъж" или на "Моя е по-дълъг", "така или иначе" от това държава няма да стане. Ясно ми е , че ще си направиш нова поща и нов ник за по-малко от 5 минути, но ще дойде момент да престъпиш правилата и ще ти трябват стотици хиляди пъти по 5 минути за да ги оправиш.

Не знам какво общо има казаното от теб и това което съм написал

просто не ми пука какво ще стане тъй или иначе не ме харесват тука 

пак има нещо вярно във това което си написал но няма нищо със това което аз съм написал  :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво общо има казаното от теб и това което съм написал

просто не ми пука какво ще стане тъй или иначе не ме харесват тука 

пак има нещо вярно във това което си написал но няма нищо със това което аз съм написал  :eek:

ЗАКОН ЗА АВТОРСКОТО ПРАВО И СРОДНИТЕ МУ ПРАВА

http://lex.bg/laws/ldoc/2133094401   :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не му давайте teknogods, пълно е с хакери с много ниско ниво на IQ, потърси в гугъл "repziw4" и ще намериш каквото ти трябва. Само да добавя че MW3 е най-пропадналата от всички modern warfare игри, дори и в оригиналните сървъри е пълно с хакери (това ме спря да си купя оригиналната игра). Ориентирай се към друга версия, 2 и 1 са по-добре от 3, но и там има хакери, но не чак толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не му давайте teknogods, пълно е с хакери с много ниско ниво на IQ, потърси в гугъл "repziw4" и ще намериш каквото ти трябва. Само да добавя че MW3 е най-пропадналата от всички modern warfare игри, дори и в оригиналните сървъри е пълно с хакери (това ме спря да си купя оригиналната игра). Ориентирай се към друга версия, 2 и 1 са по-добре от 3, но и там има хакери, но не чак толкова.

Хакерчета чийтерчета ...

Това са лапета които си нямат друга работа освен да развалят играта на другите и да им скапват настроението

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да репз-а също са добри пък и маймундата качиха някав мултиплеър релииз на 3ката, като цяло от поредиците 2 е най-силната.

П.П на 18 съм да ви кажа си падам малко трол и съм влизал с чиит да играя, това не ме прави лапе без работа...

п.п.2: на modern warfare (cod4) има проп хънт (криеница) както на играта ГМОД и е супер забавно особено с приятели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване