Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нередовни системни настройки ...

marginal

Препоръчан отговор

Здравейте.

Моля вижте снимката на екрана ми на следния линк и ми кажете дали това е нормално положение тъй като считам, че ми липсват много икони от системните настройки:

http://i39.servimg.com/u/f39/13/44/89/85/screen13.jpg

Благодаря предварително :-).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми се виждат. Преинсталирай unity-control-center. Мисля, че това бяха системните настройки в Unity. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тук.Решението е или :

Uninstall and then reinstall System Settings (unity-control-center) from the Ubuntu Software Center application.

Or run this command in terminal

sudo apt-get remove unity-control-center
    sudo apt-get install unity-control-center

Ако не стане :

You may have accidentally removed some packages (or some dependencies which caused the package to uninstall). In any case, you may try installing (or re installing) the package ubuntu-desktop correct any accidental package uninstallation by:

sudo apt-get install ubuntu-desktop

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за полезните съвети.

Помогна sudo apt-get install ubuntu-desktop и сега имам всичките икони и звук.

Първо пробвах да инсталирам unity-control-center както ме посъветва cybercop, но компа почна да се поти яко и ми изписа, че трябвало да се инсталират разни пакети от източници на които не можело да се има доверие и рестартирах компа.

Живи и здрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай си списъка с хранилища. Unity и Ubuntu-desktop са в официалните хранилища.

За това на снимката ли става въпрос: http://i39.servimg.com/u/f39/13/44/89/85/screen10.png ?

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване