Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ram за HP probook 450

burningsoul

Препоръчан отговор

Здравейте преди 3 дни си купих HP ProBook 450 g1 - с 4 гб рам, но ми се струва малко , и докато си го мислех ми дойдоха 100 лв подарък. И мисля с тях да си купия още 1 платка 4 гб рам и да я сложа. Поне лесно се слага на този лаптоп. Но незнам каква трябва да е, dd3 или dd3l ? Пише на слотчето ако не се бъркам 1.5 v.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте преди 3 дни си купих HP ProBook 450 g1 - с 4 гб рам, но ми се струва малко , и докато си го мислех ми дойдоха 100 лв подарък. И мисля с тях да си купия още 1 платка 4 гб рам и да я сложа. Поне лесно се слага на този лаптоп. Но незнам каква трябва да е, dd3 или dd3l ? Пише на слотчето ако не се бъркам 1.5 v.

А защо не си направите труда да прочетете документацията на машината. Или трябва някой наготово да го направи вместо вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потърсих , и се опитах да я намеря. На някой места видях,че пише ddr3 на други ddr3l . Исках да знам някой който е слагал и знае от личен опит, защото в форума има доста компетентни личности. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потърсих , и се опитах да я намеря. На някой места видях,че пише ddr3 на други ddr3l . Исках да знам някой който е слагал и знае от личен опит, защото в форума има доста компетентни личности. 

А прочетохте ли документите от сайта на НР?

http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/public/psi/manualsResults/?sp4ts.oid=5405421

И какво пише на страница 56

http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.BINARYPORTLET/public/kb/docDisplay/resource.process/?spf_p.tpst=kbDocDisplay_ws_BI&spf_p.rid_kbDocDisplay=docDisplayResURL&javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&spf_p.rst_kbDocDisplay=wsrp-resourceState%3DdocId%253Demr_na-c03943639-1%257CdocLocale%253Den_US&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , че ми помогна ! И ме научи на нещо важно ! Разбрах , че рамта трябва да е DDR3L. Благодаря ! 

В сайта на лаптоп.бг Намирам само Kingstone и Geil 4gb ddr3l 1600mhz. Коя да избера ? Или да търся в друг сайт ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване