Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпроси за HTC One M7

Kolo98

Препоръчан отговор

Здравейте,това е поредната моя тема.Макар и нахално вече щепродължавам да питам.Та намерх си оригиналния софтуер на телефонът и сега ми остана да го дръпна и сложа,но не знам точно кое да дръпна.Ето сайта ,ако може да ми помогнете супер :)

http://www.htc1guru.com/downloads/

А за малко да забравя.Root ще се махне ако сложа нов софтуер нали?

И това ми е наостена много важно така че ако юоже някой да ми помогне,ще се радвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 62
  • Създадено
  • Последен отговор

Хора имаме си един телефон и се опитах ме да го преинсталираме но нещо работата се бъгна.И Вече след като го стартираме излиза логото на HTC One и отдолу това на Beats и дотам.Там си остава.

Знаете ли как да оправим проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=IlvaMAgtn78

Но имайте предвид, че всичко, що е лична информация, като снимки, музика, документи, ще бъде загубено!

http://www.htc.com/us/support/htc-one-x-att/howto/313779.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=IlvaMAgtn78

Но имайте предвид, че всичко, що е лична информация, като снимки, музика, документи, ще бъде загубено!

http://www.htc.com/us/support/htc-one-x-att/howto/313779.html

Няма смисъл при мен не изобщо ама изобщо същото.След като натисна на reset ми излиза меню на опция сред които има backup,restore I др.Но изобщо не излиза същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл при мен не изобщо ама изобщо същото.След като натисна на reset ми излиза меню на опция сред които има backup,restore I др.Но изобщо не излиза същото.

Дори направих още по-зле,форматирах всичко и сега дори другата част от логото не ми показва и просто незнам как да оправя проблема.Дори устройството не се вижда от компютъра.Такаа че кажете, на сервис ако го пратя ще ми го оправят ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори направих още по-зле,форматирах всичко и сега дори другата част от логото не ми показва и просто незнам как да оправя проблема.Дори устройството не се вижда от компютъра.Такаа че кажете, на сервис ако го пратя ще ми го оправят ли?

На сервис на знам, но в сервиЗ ще ти го оправят.

Срещу заплащане, естествено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На сервис на знам, но в сервиЗ ще ти го оправят.

Срещу заплащане, естествено.

mhm Ами иначе има ли начин да се оправи у дома.Щото батко ми попаднал на някви програми и мисли че са му хрумнали няколко идеи,но не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Начинът е да го флашнеш с някакъв ROM, желателно стоков, за съответния модел.

Ако не разбра какво ти написах - по-добре не се захващай :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Начинът е да го флашнеш с някакъв ROM, желателно стоков, за съответния модел.

Ако не разбра какво ти написах - по-добре не се захващай :cool:

Ами чесно да ти кажа вече го оправихме.Но проблема с камерата остава.Бях чел чел за няква определена версия на sense и android при които камерата не давала грешки,но незнам в коя.Ако можете да помогнете ще се радвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Преинсталирах си телефона (HTC One M7) с андроид 4.4.2 и Sense 6 и не ми дава да ъпдейтна софтуера.Обикновено за да си направиш актуализацията поне на този смартфон,трябва да отидеш в HTC Справочник и ти изкачат три опций от които едината е актуализация.Но когато натисна на нея ми изписва че HTC Справочник не работи.След като актуализирах това приложение от Google Play изобщо няма възможност да ми изпише каквото и да било,защото не ми се появява самата опция.И наистена искам да го поправя.Ако имате идеи казвайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Искам да попитам дали когато премахна руута на телефона данните му ще изтрият и също так при преинсталация на телефона.Дали има начи да си запазиш всичките данни.

Приложения,данните от игрите тези неща най-вече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичките ти въпроси са обединени в една тема и от тук нататък всяко питане го прави тук, а не пускай нови теми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Здравейте!

Имам този HTC One M7 от декември 2013 година.Все още е в гаранция.Не ми е давал никакви проблеми (освен розовата камера разбира се и загряването ) до вчера. Изведнъж, при едно отворено приложение, екрана полудя, все едно бяха изгорели пикселите но не точно, просветкаха и пак се оправяха, сменяха си цветовете, и после се оправи всичко от само себе си, и така от време на време се появява проблема вече 2 дни.

Въпросът ми е имали ли сте подобен проблем и ако да, разкажете ми от какво става така ?

А също и дали някой е връщал телефон в гаранция и как стоят нещата с тази гаранция( телефона е закупен от Globul/Telenor) ?

Има 2 снимки на проблема, но са от друг телефон и не се вижда много ясно, за което се извинявам.

Благодаря предварително ! :)

post-343309-0-18277400-1426671155_thumb.

post-343309-0-45191700-1426671155_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване