Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Видео Карта за Asrock N68C-S UCC

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам дали ще може да ми препоръчате някаква видео карта за това дъно параметрите на компа са: 1GB ram, Захранване: 400W LPE2 Процесор: Amd athlon 3200+ 2ghz но съм го овърклокнъл на 2,50 GHz Благодаря предварително и се извинявам ако непиша във правилната секция напълно нов съм във този форум, но наистина много ми е помагал досега нищо че не съм имал регистрация :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бюджет, нова/втора ръка?

Иначе и най-евтината нова пак става, така или иначе останалите компоненти ще я дърпат назад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих вкарвал пари в тази конфигурация , едва ли ще постигнеш нещо повече от това което имаш в момента!

Извинявам се не погледнах добре но този Атлон 3200+ ме пообърка малко!Както е отбелязал колегата процесор,РАМ а може би и захранване ще трябва да се ъпгрейднат ,но пак зависи какво ще правиш  или играеш на компютъра!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори. Първо ами уколо 90 лева 1ва ръка да е задължително. Аз попринцип ми трябва за League Of Legends и не толкова тежки игри като Neverwinter. Иначе нямам достатчно  пари за нов комп... колкото до конфигурацията ще купя още рам, хард диска е чисто нов на 2 месеца дънната платка и тя нее много стара според мен си струва да го упгрейдна вместо нов компютър? Амм процесора мисля че нее толкова зле след като съм го овърклокнал мога да го вдигна даже на 2,60 или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване