Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нова ОС на стара геймърска машина.

Препоръчан отговор

Здравейте,

нов съм във форума и това ще ми е първата тема, която ще задада.

Сглобих един компютър с много стар хардуер поради носталгията, която изпитвам от тъй време. Машината е със следните параметри:

Процесор:Intel Pentium lll - MMX, SSE 700 Mhz (slot 1)

640 MB SDRAM на 133mhz.

Хард дискове: 40 GB IDE HDD 7,200 RPM (Seagate)

Quantum Fireball 2,99GB HDD

Оптични устройства (2). LG 52X CD - IDE

Китайска DVD записвачка - IDE

Видео карта: ATI Rage128 PRO 32MB (AGP)

Звукова карта: Sound Blaster PCI 2-канална.

ЛАН: 3com (не мога да проверя каква, но е 100mbps скорост).

ОС: Windows XP Pro SP3 с всички инсталирани ъпдейти включително и Embedded Updates.

Захранване: Стандартно 400 W.

============================================================================

Въпросът ми е, каква операционна система мога да сложа на него като XP напълно отдъхне?

Трябва ми някаква ОС, която да поддържа игри като: Unreal Tournament 99, Doom и подобни. Мнениета ви наистина ще могат да ми помогнат, благодаря предварително! :-) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл.

Ще може ли да ни разясните термина "напълно отдъхне" ?

Явно се има в предвид "поддръжката". :D

Към автора - Win 2000.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми се осланя на предположения, тъй като автора мълчи на този етап. Или по-точно: 

Embedded Updates

П.П. От кога сме на такъв тип обръщения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване