Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DiDokal

Търся телевизор от 26 до 28 инча с Full HD

Препоръчан отговор

Здравейте.

От няколко дена търся телевизор с между 26 и 28 инча. Задължително да е Full HD (тоест 1920х1080) и да е някоя читава марка (Lg, Samsung, Sony и тн..)

Ако някой ми помогне да намеря нещо читаво ще съм му много благодарен. Гледам, че 99% от телевизорите с 26-28 инча са Ready HD.... Защо така само производителите си знаят....

Благодаря ви и лек ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно този и аз намерих току що. Много се зарадвах, че излезна поне един.....

Бюджет до 550-600 лева макс

Намерих и този "Samsung LT28C570EW". Кой ви се вижда по-добрата опция? Предимно ще се използва за монитор и тук-таме като телевизор.

Редактирано от DiDokal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избирай си! Аз бих избрал най-евтиния.На 27-28 инча долу-горе все тая на какво ще гледаш-все си е монитор.И най-евтиния си има необходимото-DVB-Т, DVB-C тунери, HDMI, USB...

Ако имаш повече пари за даване-давай...

Това е сравнително малко ,,мониторче,, и може би ще го гледаш повечко и под ъгъл-то малко да си отместиш главата и не си право пред него :)

Затова мисля, че LG-тата са по-удачни в случая заради IPS-а.

пп.Гледам не запаметява маркираното в страницата-маркирай си 27-28 инча, Full HD 1920x1080 и избирай (излизат 5 модела) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Техно-то е по-евтин :) , и с гаранция към български сервиз и търговец.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...