Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

програма за вграждане на снимков материал

awaken

Препоръчан отговор

Здравейте!Някой дали би бил така любезен да ми обясни,с коя точно програма става номера да съединиш две снимки,та да станат като една.Става дума по-точно за връщатенето на един документ в нормалният му вид,тъй като в момента е на две и ми си ще,след като ги сканирам въпросните две части,да мога да ги съединя отново,точно като на пъзел,а не с тиксо,защото наистина не е същото :D Надявам се,че не го обясних много  куцо и че все някой ще може да предложи нещо,стига да не е фотошоп

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Някой дали би бил така любезен да ми обясни,с коя точно програма става номера да съединиш две снимки,та да станат като една.Става дума по-точно за връщатенето на един документ в нормалният му вид,тъй като в момента е на две и ми си ще,след като ги сканирам въпросните две части,да мога да ги съединя отново,точно като на пъзел,а не с тиксо,защото наистина не е същото :D Надявам се,че не го обясних много  куцо и че все някой ще може да предложи нещо,стига да не е фотошоп

горе-долу с всеки графичен редактор. Като не искаш фотошоп - gimp примерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно фотошоп щях да предложа - но не метода за съединяване на ръка, а опциите за правене на панорамна снимка от 2 снимки - става много бързо и лесно, особено ако ни начинаещ или не ти се занимава. Иначе можеш с всяка програма за правене на панорами от отделни снимки да постигнеш резултата - примерно hugin. Ако и с това не ти се занимава - има paint. 

... стига да не е фотошоп

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че не само програма ти трябва,така както си задал въпроса.Ще се опитам да ти обясня набързо как става.Отваряш някоя снимка,която не ти е нужна,с някоя от програмите за фото редакция.Изтриваш я цялата с бял фон.После използваш функцията вмъкване на друга картина.Поставяш ги една до друга и вече са на една снимка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване