Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Драйвер за оптична мишка

Препоръчан отговор

Здравейте.
От няколко дни се опитвам да подкарам оптична мишка с кабел A4TECH OP-620D на Windows 7 x64 ( на лаптоп).
При включването и в компютъра мишката свети, съответно си работи.
Обърнах нет-а за драйвери точно за тази мишка за съвместимост с Windows 7, но откривам единствено за максимум Vista x64.
Пиша тук, защото вече наистина не зная какво да направя а не ми се дават пари за нова мишка при положение, че имам и може да съществува решение.
Ще ви бъда благодарен ако някой може да ми помогне.

П.С: Извинявам се много ако не съм уцелил секцията, но мисля, че е правилната, при положение, че се нуждая от драйвер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драйвера за Vista би следвало да работи коректно и с Windows 7, защо не го пробвахте ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows не разпознава устройството. Дори при сложените драйвери за Vista и по-стари версии на Windows.
Туко що направих следното:
Инсталирах драйвера за този модел мишка, като го изтеглих директно от официалния сайт на A4TECH, инсталирах го, при което изключих компютъра.
Включих мишката в компютъра и съответно пуснах компютъра.
Ефектът е същия, мишката не помръдва, но все пак си свети... хъх...

А забравих да добавя и че в диспечера на устройствата, след като включа мишката в компютъра, устройството не ми се появява в раздел "Мишки и други посочващи устройства", а ми излиза като "Unknown device" в раздел USB контролери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...