Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със една игра

bobi1k

Препоръчан отговор

Здравейте днеска пуснах играта Killing Floor влизам във някой сървър и какво да стане не иска да ми влезе пише Connecting (F10Cancels):Killing Floor ://IP и не иска да влиза пробвах 5-10 минути пак става всичко е легално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте днеска пуснах играта Killing Floor влизам във някой сървър и какво да стане не иска да ми влезе пише Connecting (F10Cancels):Killing Floor ://IP и не иска да влиза пробвах 5-10 минути пак става всичко е легално.

Имаше ъпдейт тия дни. Не съм я пускал, но нищо чудно там да е проблема.

ПП: Сега я пуснах. В първия сървър не ме вкара, но във втория влязох без проблем. Провери си защитната стена и да не би антивирусната да е сложила под карантина някой файл на играта. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да си направя ъпдейтите ?

Моята е от STEAM  и те се инсталират автоматично. Освен ако си изключил автоматичните ъпдейти, да трябва да ги включиш ръчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми и моята е ъпдейтите са автоматични,но пак не става

Оправих се спокойно трябваше да изтрия един файл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване