Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програма за местене на файлове

JamesDean

Препоръчан отговор

Здравейте ще се опитам да ви обясня какво по точно търся , но имайте едно наум , че съм доста неук  в сфера "софтуер" и като цяло технологии  :rolleyes:  . Та хард диска е 1 тера байт и е разделен на две  C и D . Навсякъде съм разхвърлил филми , снимки , музика  и чат пат някоя игра (не са важни ,може и да ги изтрия / деинсталирам ) . Въпроса ми е има ли някоя програма , която първо да ми подреди в каталожен вид , някак си файловете . Да речем Филми / Картини / Музика  и т.н. И второ , като тръгна да местя от единия към другия диск и става доста бавно , а искам да си прехвърля  музиката , снимките и видеото в диск "D" в три папки и като размер не са малко , та ако има и някаква екстра за по - бърз трансфер .., а във C да инсталирам само програми . Има ли някаква подобна "комбинирана " програма или ако , няма да ме насочите на някъде .

Благодаря предварително и се надявам сте разбрали какво има предвид задклавиатурния хомоеректус .  :wub:

давам тази информация за машината , не знам дали ще е от полза . > http://prntscr.com/4xb6yc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Избираш опцията TOP

EaseUs-CleanGenius.png

Точно тази опция на програмата е безплатна и точно открива файловете,сортира ги и имаш възможност да ги местиш.Лесна е и бърза.

http://www.amigabit.com/powerbooster/find-large-files.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Избираш опцията TOP

EaseUs-CleanGenius.png

Точно тази опция на програмата е безплатна и точно открива файловете,сортира ги и имаш възможност да ги местиш.Лесна е и бърза.

http://www.amigabit.com/powerbooster/find-large-files.html

Не виждам смисъл от инсталиране на допълнителен софтуер само за окриване на файлове. Това си го има в File Manager на всеки Windows.

Конкретно в Windows 7: Computer -- избира се С: -- в горната дясна част на екрана се въвежда *.mp3 . Така като резултата би трябвало да се изведат само файловете с разширение mp3. От там Copy -- Paste.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата за отговорите . Изтеглих си програмката и дори аз успях бързо и лесно да се справя с това , което си бях намислил (звуча като в реклама на Телешоп ... ) както и да е . Всичко ми се подреди както исках , сега оставя да си намеря и една читава анти-вирусна ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване