Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

HTC Wildfire A3333 Руутване

tanevoto

Препоръчан отговор

Здравейте приятели!

Телефона ми е HTC Wildfire A3333 и въпреки, че е от архива

ми върши страхотна работа и въпреки, че от време на време

забива дисплея и не мога да отговоря на обаждане, ха

С Андроид 2.2.1 е телефончето, но от известно време нямам

FB Messenger, Skype (който прекъсваше) , 

защото изискват Андроид 4, и нагоре.

Някой знае ли как може да се руутне телефона до по-читав андроид,

или някой от ввас познава ли някой, който може да се пробва (в София)

за да реша дали да го изхвърлям вече или не!
предварително, голямо благодаря!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!

Телефона ми е HTC Wildfire A3333 и въпреки, че е от архива

ми върши страхотна работа и въпреки, че от време на време

забива дисплея и не мога да отговоря на обаждане, ха

С Андроид 2.2.1 е телефончето, но от известно време нямам

FB Messenger, Skype (който прекъсваше) , 

защото изискват Андроид 4, и нагоре.

Някой знае ли как може да се руутне телефона до по-читав андроид,

или някой от ввас познава ли някой, който може да се пробва (в София)

за да реша дали да го изхвърлям вече или не!

предварително, голямо благодаря!!!!!!!

Цък1.Цък2.

Аз лично смятам че не е добре да се прави подобна процедура.Има не малко случай в които след дадената интервенция да спре нацяло да работи телефона.Но вие си решавате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четейки първото мнение по-скоро мисля, че тук въпроса е как да се флашне с друг ROM, а не толкова че има нужда от руут. Двете неща са различни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Руут не означава ъпдейт. Префлашване/смяна на ROM е вид ъпдейт. Това подменя ОС на телефона. Руут просто казано е, придобиване на повече права в/у операционната система. Не е задължително телефона да е руутнат, за да се флашне с друг ROM. Потърси си ROM за телефона в нета. Има един специализиран форум xda-developers, където се разработват подобни проекти. Съветвам да се ориентирате към по-известните такива, като cyanogenmod например. Чети хубаво и не бързай, порови се няколко дни и тогава взимай решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване