Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Включва се постоянно мобилния интернет.

G.Todorov

Препоръчан отговор

При всяко заключване и отключване ми се пуска  мобилния интернет автоматично. Изключвам го и след това отново се включва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всяко заключване и отключване ми се пуска  мобилния интернет автоматично. Изключвам го и след това отново се включва.

Е да ама сме си загубили ясновидските способности!Да бяхте споменал марка телефон,операционна система примерно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама сме си загубили ясновидските способности!Да бяхте споменал марка телефон,операционна система примерно!

Точно заради това вкарах тъп сарказъм в моя пост.

Интересува ни също какво е инсталирано като приложения тия дни, непрекъснато ли го прави това от купуването или сега се е появил проблема, ъпдейт кога последно е инсталиран и какъв и т.н.

Не може да искате помощ, а да не давате пълно и изчерпателно инфо за проблемите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради това вкарах тъп сарказъм в моя пост.

Интересува ни също какво е инсталирано като приложения тия дни, непрекъснато ли го прави това от купуването или сега се е появил проблема, ъпдейт кога последно е инсталиран и какъв и т.н.

Не може да искате помощ, а да не давате пълно и изчерпателно инфо за проблемите си.

Съжалявам, че не съм дал нужното инфо. Марката на телефона е Самсунг Галакси С4 (ес 4), операционна система Андроид 4.4.2,  а приложението от което мисля, че може да е проблема е Кнох версия 2.0 . Тъй като самият телефон искаше да се ъпдейтне до тази версия и  се наложи да го направя, въпреки че не желаех и стоя не ъпдейтнато близо три дена и не се махна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не съм дал нужното инфо. Марката на телефона е Самсунг Галакси С4 (ес 4), операционна система Андроид 4.4.2,  а приложението от което мисля, че може да е проблема е Кнох версия 2.0 . Тъй като самият телефон искаше да се ъпдейтне до тази версия и  се наложи да го направя, въпреки че не желаех и стоя не ъпдейтнато близо три дена и не се махна. 

А спрели ли сте си мобилните данни,или ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А спрели ли сте си мобилните данни,или ?

Спирам си мобилните данни след това го заключвам телефона, след като вече го отключа отново са включени. Попринцип имам мобилен интернет включен към мобилния план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спирам си мобилните данни след това го заключвам телефона, след като вече го отключа отново са включени. Попринцип имам мобилен интернет включен към мобилния план.

Някоя или няколко апликации възможно да са,пробвайте приложенията 3G Watchdog или Onavo count в Гугъл плей и може да видите кои приложения ползват мобилните ви данни !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах, не става. Заблудил съм се. Пак по същия начин. Заключвам го с изгасен мобилен интернет, отключвам го с включен. Мисля, че става когато ми е включен уай файа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване