Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

HAMA FORCE PC JOYSTICK проблеми.

svetliokk

Препоръчан отговор

Здравите купих си нов джоистик за PC-то ми не го разпознава не показва че е свързано дори.Пробвах във други портове кадето е клавиатурата и други.Не става моля помогнете .Моля ви

Здравите купих си нов джоистик за PC-то ми не го разпознава не показва че е свързано дори.Пробвах във други портове кадето е клавиатурата и други.Не става моля помогнете .Моля ви

Hama Black Force 62860 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталираш драйверите от диска, рестартираш компа и трябва да го разпознае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталираш драйверите от диска, рестартираш компа и трябва да го разпознае.

Нямам эаписвачка, можели линк към драиварите, о.с то ми е WIN7 64BIT
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам эаписвачка, можели линк към драиварите, о.с то ми е WIN7 64BIT

Носиш на приятел диска и ти прехвърля файловете отвътре на флашка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-конкретно?! DirectX 9? Защото в Windows 7 има интегриран DirectX, но е 11

DirectX9 Offline Installer

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-конкретно?! DirectX 9? Защото в Windows 7 има интегриран DirectX, но е 11

Как да кача снимка

Ето какво ми излиза

http://prikachi.com/images.php?images/340/7678340y.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извади джойстика, инсталирай драйвъра, постави джойстика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извади джойстика, инсталирай драйвъра, постави джойстика.

не става пак излиза това-http://prikachi.com/...40/7678340y.png

каде да го инсталирам това директХ 9

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама тоя архив с драйвъра, който изтегляш, го разархивирай в една папка и от нея стартирай setup.exe файла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама тоя архив с драйвъра, който изтегляш, го разархивирай в една папка и от нея стартирай setup.exe файла.

пак не става отидох до моя приятел за фаиловете не стана смених джоистика със друг от гаранцията пак не става, преинсталнах си компа пак не стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а опита ли на друг компютър дали ще проработи ?

кажи с каква ОС си

а в какъв смисъл джойстика не работи в игрите ли или в диспечера на устрйства ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а опита ли на друг компютър дали ще проработи ?

кажи с каква ОС си

а в какъв смисъл джойстика не работи в игрите ли или в диспечера на устрйства ?

на друго пц работи да.Немиго показва дори във диспечара на устроиства пробвах го на други портове кадето е клавиатурата пак не става.WINDOWS 7 64BIT 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на друго пц работи да.Немиго показва дори във диспечара на устроиства пробвах го на други портове кадето е клавиатурата пак не става.WINDOWS 7 64BIT 

Вариантите тогава са ти два:

Вариант 1 - Преглъщаш ги тези 15 лв. (и друг път да не си купуваш такива ментелсончета) и си купуваш нещо по-скъпо и марково - и ако искаш да нямаш проблеми с игрите, то задължително да е на основата на Xbox 360 контролера, а не това 1, 2, 3, 4. - Пример.

Вариант 2 - Свиди ти се и решаваш да преинсталираш Win-a - и това май е най-доброто решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 1 - Преглъщаш ги тези 15 лв. (и друг път да не си купуваш такива ментелсончета) и си купуваш нещо по-скъпо и марково - и ако искаш да нямаш проблеми с игрите, то задължително да е на основата на Xbox 360 контролера, а не това 1, 2, 3, 4. - Пример.

Вариант 2 - Свиди ти се и решаваш да преинсталираш Win-a - и това май е най-доброто решение.

преинсталнах го пак нестава
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да отдели едни 100 лева му препоръчвам Xbox 360 controller for windows 

лично аз играя с такъв и е много удобно, съвместим е с почти всяка игра а и е много голям кеф да се пльоснеш на дивана и да цъкаш (не че имам голям телевизор но скоро ще имам)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да отдели едни 100 лева му препоръчвам Xbox 360 controller for windows 

лично аз играя с такъв и е много удобно, съвместим е с почти всяка игра а и е много голям кеф да се пльоснеш на дивана и да цъкаш (не че имам голям телевизор но скоро ще имам)

нямали друг начин все пак съм го купил да играя.Да питам трябвали да инсталирам WINDOWS упдеитите.Дали това ще окаже влияние към джоистика и тои да тръгне или не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нямали друг начин все пак съм го купил да играя.Да питам трябвали да инсталирам WINDOWS упдеитите.Дали това ще окаже влияние към джоистика и тои да тръгне или не

Ъпдейтите - задължително! Макар че това едва ли ще помогне за този ти джойпад. 

Аз имах подобен проблем преди години с една камера ментелсон на a4tech - на три други компютъра работеше, само на моя не искаше. От тогава, буквално, се гнуся от техни продукти и си купувам само маркова периферия, защото евтиното напрая излиза по-скъпо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем преди години с една камера ментелсон на a4tech - на три други компютъра работеше, само на моя не искаше. От тогава, буквално, се гнуся от техни продукти и си купувам само маркова периферия, защото евтиното напрая излиза по-скъпо.

http://prikachi.com/...40/7678340y.png-това ми излиза при инсталирането на драивера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цък

аз също

купих си евтини колони за 5 лв точно и резултатът - кошмарен звук (незнам как изтърпях с тях 1 седмица докато си взема качествени)

а да също и направих тест за издръжливост на 2 джойстика (xbox vs китаец за 10 лв)

китаеца изтрая 2 седмици (постижение в китайските продукти :D) а xbox-а още не е мръднал дори и на външен вид (а вече е на 3-4 месеца)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цък

аз също

купих си евтини колони за 5 лв точно и резултатът - кошмарен звук (незнам как изтърпях с тях 1 седмица докато си взема качествени)

а да също и направих тест за издръжливост на 2 джойстика (xbox vs китаец за 10 лв)

китаеца изтрая 2 седмици (постижение в китайските продукти :D) а xbox-а още не е мръднал дори и на външен вид (а вече е на 3-4 месеца)

виж какво излиза пък сега  http://prikachi.com/images.php?images/640/7679640V.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване