Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за криптиране на CD DVD диск

Mr.Green

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми програма за криптиране или заключване на CD DVD дискове с парола. Тоест  който не притежава  паролата да не може да види какво има на диска, платени или безплатни няма значение стига програмата да е добра
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте трябва ми програма за криптиране или заключване на CD DVD дискове с парола. Тоест  който не притежава  паролата да не може да види какво има на диска, платени или безплатни няма значение стига програмата да е добра

С TrueCrypt може да създадеш криптиран дял с размер на диска, който след това да запишеш там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това трудно ще стане освен ако не са криптирани преди да са записани на диска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

new-encrypted-disk-500x377.jpg

Създаване на SecureDisc с Nero

https://www.youtube.com/watch?v=M8DJBITFJig

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това трудно ще стане освен ако не са криптирани преди да са записани на диска.

Просто искам да заключа диска cd или dvd с парола, няма значение така че само който има паролата да може да ползва диска

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто искам да заключа диска cd или dvd с парола, няма значение така че само който има паролата да може да ползва диска

TrueCrypt както е казал един колега по-нагоре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TrueCrypt както е казал един колега по-нагоре

Да работил съм с нея исках да знам дали има програма която при самото записване на двд-то да слага паролата нещо подобно на secureBurn- тая последната я пробвах но е бета и ми прави някакви номера при и след инсталация със х64, и не знам дали като заключа диска после ще мога да го отключа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от dimo70
      Светкавично премахване на забравена парола за влизане в Windows всички версии.
      Гарантирано премахване на всякакъв вид пароли за влизане в Windows за минути сервизно.
      Възможност за изчакване на място.
    • от Helmith
      Здравейте ! 
      Имам следния проблем : Става въпрос за Panasonic DP-C265, забравена е паролата за service  менюто, как мога да я ресетна ?
      Благодаря, предварително !
    • от Boiko Borisoff
      Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?
    • от силвия димитрова стефанова
      Здравейте колеги . Не ми стана много ясно в лекцията за тези опашки , стекове , декове и т.н на C++ .На всичкото отгоре имам и задача за домашно . Ако има някой доброволец да ми каже как става ще му бъда много благодарен ..Прочетох правилата ,че не бива да искам на готово , обаче нямам избор като не знам как става. Задачата е следната :
        / Решението да бъде реализирано чрез динамично изграждане и управление на стек, дек и опашка (с указатели). Не  се допуска използване на class и библиотека STL./
      Да се напише програма и всички необходими функции, чрез които 
      само с едно преминаване през елементите на масив от числа (без използване 
      на допълнителни масиви, само с помощта на опашки) да се изведат на екрана 
      елементите на масива в следния ред: отначало всички числа, които са по‐малки 
      от a, след това всички числа в интервала [a,b] и накрая всички останали числа, 
      запазвайки техния първоначален ред (a и b, се въвеждат като входни данни от 
      потребителя, a<b, както и елементите на масива) 
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Докато разчиствах случайно намерих dvd филм от вестник стандарт. Филмът е Tom-Yum-Goong The protector (2005). Като малък си спомням че го гледах всеки божи ден а сега го бях забравил и като го изгледах все едно ми се зареди душата с позитивизъм. И си спомням че имах супер много такива двд филми бяха в една папка. Карах баща ми да купува Стандарт и вечерта ги гледахме. Но уви нямам спомен къде може да са другите. Просто знам че сред тях има страхотни филми които съм забравил на 1000% а трябва да се гледат отново ! Въпросът ми е някой пази ли някои от тези филми. И изобщо знае ли за тях  Благодаря лека вечер !!

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване